Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Wode (Paint) Boudicca dla kobiet i mężczyzn

Wode (Paint) Boudicca dla kobiet i mężczyzn

Wode (Paint) Boudicca dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Wode (Paint) Boudicca dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Wode (Paint) Boudicca dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Wode (Paint) marki Boudicca to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Wode (Paint) został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Perfumy zawierają takie składniki, jak jałowiec, kardamon, gałka muszkatołowa, kolendra, szałwia, szafran, tuberoza, fasolka tonka, styraks, mech dębowy, piżmo, skóra, ambra i francuskie labdanum.

Jałowiec Kardamon Gałka muszkatołowa Kolendra Szałwia Szafran Tuberoza Fasolka tonka Styraks mech dębowy Piżmo Skóra Ambra Francuskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wode (Paint) by Boudicca.

Wode (Paint) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boudicca Wode (Paint), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boudicca Wode (Paint), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wode (Paint) marki Boudicca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wode (Paint) marki Boudicca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Gant Gant Summer 2009 Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Abercrombie & Fitch Colden Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Adidas Adidas Ice Dive Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Demeter Fragrance Egg Nog Demeter Fragrance Always Energetic James Heeley Esprit du Tigre Rasasi Deserve Men Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2010 Brandy Parfums Brandy