Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Trouble Boucheron dla kobiet

Trouble Boucheron dla kobiet

Trouble Boucheron dla kobiet Zdjęcia Trouble Boucheron dla kobiet Zdjęcia Trouble Boucheron dla kobiet Zdjęcia

Trouble marki Boucheron to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Trouble został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są janowiec barwierski i cytryna; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są cedr i ambra.

Janowiec barwierski Cytryna

Jaśmin

Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trouble by Boucheron.

Private Collection Amber Ylang Ylang
Absolu Intense Simply Red
Trouble Joaillier
Eau Duelle

Trouble Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Od początku wiedziałem, że to przeciętniak. Te perfumy są tak niemrawe i zwykłe, że do ich opisania skłoniła mnie tylko czwórka z przodu ich ceny. Osobiste poczucie sprawiedliwości nie pozwoliło mi przejść obok tej kwoty obojętnie, czego owocem jest dzisiejszy, krótki wpis. Plusem jest wyraźna, trójstopniowa ewolucja.
Otwarcie pozytywnie zaskakuje. Mocne, wyraziste, ośmielę się powiedzieć, że nieco staroświeckie, nie pasujące do początku tysiąclecia. Cytryna? Raczej mieszanka cytrusów. Bardzo słodkie, jaskrawe owoce z kwiatowym zacięciem. Wącha się to bardzo przyjemnie, a ja przypominam sobie, że czułem kiedyś podobny akord w latach 80-tych (może Must de Cartier?). Niestety, po otwarciu, następuje zamknięcie się tej kompozycji na komplementy. Jaśmin - zwykły, przeciętniejszy od jarzynowej sałatki. W bazie lekkie zawirowanie, bo pojawia się ambra. Nie bursztyn, ale właśnie ambra. Nieco fizjologiczna, przybrudzona, z nutą paczuli - typowa. Jak widać, wszystko jest tu zwykłe. Flakonu nie widziałem, jeśli korek nie jest z plastiku, to daję za niego duży plus.

I po kłopocie…

amanda
amanda

Zaczyna się cytrynowo, ale to nie cytryna owoc, a raczej cytryna rodem ze środków do czyszczenia łazienki i wc.
Już poczułam się rozczarowana zapachem,który ciężko obecnie dostać,więc myślałam,że to jakaś perełka,która zbyt szybko odchodzi.
Jednak ucieszyło mnie to,że środek czyszczący o cytrynowym zapachu znika prawie tak szybko jak się pojawił i dochodzimy do jaśminu z ambrą.
Powiem,że spodziewałam się czegoś więcej,bardziej ciekawszego zapachu.
Może jesienią trochę inaczej bym go odbierała?Możliwe,ale przypuszczam,że zachwytów by nie było.

blueberry
blueberry

Zakupiona w ciemno w ramach nie do końca przemyślanej akcji "dołóż coś dla uzyskania rabatu" 15ml buteleczka wody perfumowanej Trouble przywitała mnie niespodzianką - brakiem atomizera. Chciałam Trouble no to... mam ;)

Na szczęście aplikacja perfum na nadgarstek okazała się bardzo przyjemna - ciecz jest gęsta i oleista dzięki czemu nie rozlewa się chlustem, lecz wykapuje jak z kroplomierza, co sprawi, że zapach zapewne wystarczy mi na długo.
Otwarcie cytrynowo-jaśminowym akordem od razu dobrze mnie nastraja, a te zwykle dość chłodne nuty przemiło wkomponowano w ciepłą ambrę w bazie, przez co zapach wysładza się i ogrzewa, choć nie ma w nim przesadnej słodyczy. Nie mam pojęcia jak pachnie janowiec barwierski, ale mam wrażenie, że istotnie w perfumach zamknięto jakieś żółte kwiaty - a la mimoza. Trouble jest orientalno-kwiatowy, otulający i kobiecy, w delikatny sposób pulsująco-zmysłowy, bez cienia wulgarności czy oczywistości. Od czasu do czasu mam wrażenie, że moja skóra pachnie cytrynowym mleczkiem do czyszczenia typu "Cif", bo jest jakby jakaś przelotna chemiczność w tej kompozycji.

Idealny na jesień i zimę do użytku dziennego na mniej formalne okazje, oraz na wieczorne wyjścia o każdej porze roku. Nie jest jednak wybitnie oryginalny - to jest jakaś wariacja na temat znany mi już z YSL Cinema czy Addict Diora - i bardziej przypomina mi jego najnowszą, "wykastrowaną" wersję, aniżeli oryginał, w dodatku o mniejszej trwałości i projekcji, a jednak ta cytrynowa świeżość i jaśminowa zmysłowość nie pozwalają mi przejść obok Trouble obojętnie, zwłaszcza że propozycję Boucheron wyceniono o niebo sensowniej!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron Trouble, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron Trouble, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trouble marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trouble marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Cartier Le Baiser Du Dragon Donna Karan Black Cashmere Alexander McQueen Kingdom Fendi Fendi Theorema Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Yves Saint Laurent Nu Givenchy Organza Indecence Max Mara Kashmina Touch Christian Dior Dior Addict Ginestet Botrytis Christian Dior Midnight Poison Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Fendi Palazzo Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Amouage Amouage Epic Woman Montblanc Femme de Montblanc Jesus Del Pozo Ambar Fendi Theorema Esprit d`Ete Etat Libre d`Orange Rien