Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Place Vendome Boucheron dla kobiet

Place Vendome Boucheron dla kobiet

miodowy
Place Vendome Boucheron dla kobiet Zdjęcia Place Vendome Boucheron dla kobiet Zdjęcia Place Vendome Boucheron dla kobiet Zdjęcia Place Vendome Boucheron dla kobiet Zdjęcia Place Vendome Boucheron dla kobiet Zdjęcia Place Vendome Boucheron dla kobiet Zdjęcia Place Vendome Boucheron dla kobiet Zdjęcia Place Vendome Boucheron dla kobiet Zdjęcia

Place Vendome marki Boucheron to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Place Vendome został wydany w 2013 roku. Place Vendome stworzyli Olivier Cresp i Nathalie Lorson. Nutami głowy są różowy pieprz, kwiat pomarańczy, róża i tangeryna; nutami serca są jaśmin, miód, piwonia i pralina; nutami bazy są benzoes i cedr.

Różowy pieprz Kwiat pomarańczy Róża Tangeryna

Jaśmin Miód Piwonia Pralina

Benzoes Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Place Vendome by Boucheron.

Illicit
Shalimar Souffle de Parfum

Place Vendome Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Jest bardzo wdzięczny, chociaż mam poczucie, że ,,już gdzieś to grali". Delikatne nie za słodkie kwiaty, świetnie zmiksowane - tak, że nie umiem wskazać żadnego konkretnego. Słodka nuta miodu na szczęście nie sprawia, że jest męczący. Niestety na mnie jest trochę nietrwały i nie wiem czy odważę się na flakon, chociaż ten kusi wyglądem i ceną...

2017
Justynet
Justynet

Przypomina trochę Pierre Cardin pour Femme (jeśli ktoś zna, gdyż już go nie ma). Tamte jednakowoż były ciepłe-zimowe, a te istotnie jakby bardziej wiosenne.
Pudrowe, słodkie, raczej poważne - byłam niewąsko zdziwiona, kiedy przeczytałam, że pochodzi z 2013.
Ale też nie są duchem zamierzchłej przeszłości.
Aspiruje do klasyki. Ale nie do oryginalności.

2017
Ewa Ewunia
Ewa Ewunia

Zapach piękny, wytworny i elegancki, niczym "mała czarna". Pierwsze minuty zdecydowanie należą do dorodnych kwiatów .Po kwadransie pojawia się ostra słodycz miodu przełamana pieprzem i na tym etapie szukam podobieństw do czegoś co już było.Momentami przypomina mi to The Beat Burberry.Zapach ciągle ewoluuje,po godzinie nie jestem wstanie nazwać jakiejkolwiek nuty i to właśnie wtedy zapach pokazuje całe swoje piękno-upaja mnie cudowny obłok różnorodnych molekuł.I tak już trwa, aż do wygaśnięcia zapachu, to jest około 10-12 godzin. Zapach wtulony w moją skórę zachwyca mnie, daje poczucie niezwykłej wyjątkowości i niczym nieskażonej naturalności.Czyste piękne,które co raz akcentuje wyraźnie swoja moc , by za chwilę się oddalić i tak bawię się ze mną w ciuciubabkę.Stęskniona gnam za nim i już wiem,że nigdy mi się nie znudzi.

Sylwia74
Sylwia74

Bardzo ładny, słodki i delikatny zapach. Jak dla mnie bardziej kwiatowy niż orientalny. Place Vendome jest lekki i radosny, idealny na wiosnę i na co dzień. Czuć słodkie pralinki, delikatną różę i trochę różowego pieprzu. To elegancki, bezpieczny zapach, idealny na prezent i chyba każdemu przypadnie do gustu. Sama chciałabym dostać taki prezent bo falkon przepiękny, jeden z najładniejszych jakie w życiu widziałam. Jednak sama go sobie nie kupię bo wolę cięższe zapachy, bardziej zmysłowe. A póki co wystarczy mi urocza miniaturka. Trwałość średnia.

GreenDress
GreenDress

Place Vendome przeniósł mnie, a raczej brutalnie wepchnął do ekskluzywnej francuskiej confiserie. Ktoś raczy mnie kandyzowanymi płatkami róż, z drugiej strony nachalnie pcha się pomarańcza zatopiona w lukrze. Miód pomieszany z karmelem wciska się w nozdrza. To moment kiedy nie potrafię już rozróżnić żadnego zapachu. Trudno złapać oddech. Wychodzę. Na skórze pozostaje balsamiczna woalka muskana jaśminowym ciepłym wietrzykiem.

Dla mnie to słodki gourmand z naciskiem na słodki.

tofik1984
tofik1984

Zakupiłam próbkę, zapach dość ładny. Może nawet pałacowy, bardzo słodki, czuć wyraźnie miód i praliny, warte przetestowania dla kobiet które lubią słodkie i bardzo słodkie perfumy.

siemka2
siemka2

Delikatne kwiatki, zapach w sam raz na wiosnę...ładny, niezobowiązujący, delikatny...trwałość średnia...najpiękniejszy flakonik, jaki kiedykolwiek widziałam. Kupiłam ten zapach tylko dlatego, że nie mogłam oprzeć się tej buteleczce. Kupiłam w ciemno, ale nie żałuję. Teraz na wiosnę, do eleganckiego płaszcza sprawdzi się super!

Joanna_
Joanna_

Woń pałacowa:) Jest naprawdę śliczna i elegancka. Bardziej kwiatowa niż orientalna. Zdecydowanie na specjalne okazje.

Zakupowe okazje

Eau De Parfum 3.3oz
85.00 USD
Boucheron Place Vendome Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Boucheron Place Vendome Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron Place Vendome, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron Place Vendome, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Place Vendome marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Place Vendome marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Infusion d'Iris Guerlain L'Instant de Guerlain Marc Jacobs Decadence Christian Dior Midnight Poison Tom Ford Tobacco Vanille Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Lacoste Lacoste Pour Femme Christian Dior Dior Addict Yves Rocher Rose Oud Eisenberg J'ose Hermes Eau des Merveilles Guerlain Shalimar Parfum Initial The Different Company Sublime Balkiss Bottega Veneta Bottega Veneta Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Chopard Wish Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Tom Ford Black Orchid Trussardi Donna Trussardi 2011 Kenzo Kenzo Amour