Marki » B » orientalno - waniliowe « Grupy

Jaipur Saphir Boucheron dla kobiet

Jaipur Saphir Boucheron dla kobiet

Jaipur Saphir Boucheron dla kobiet Zdjęcia Jaipur Saphir Boucheron dla kobiet Zdjęcia Jaipur Saphir Boucheron dla kobiet Zdjęcia Jaipur Saphir Boucheron dla kobiet Zdjęcia Jaipur Saphir Boucheron dla kobiet Zdjęcia Jaipur Saphir Boucheron dla kobiet Zdjęcia

Jaipur Saphir marki Boucheron to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Jaipur Saphir został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są mandarynka, yuzu, biała brzoskwinia i kardamon; nutami serca są magnolia, cynamon, jaśmin i heliotrop; nutami bazy są ambra, piżmo, benzoes i wanilia.

Mandarynka Yuzu Biała brzoskwinia Kardamon

Magnolia Cynamon Jaśmin Heliotrop

Ambra Piżmo Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jaipur Saphir by Boucheron.

PonteVecchio
Chaumet
Emporio Armani Lei

Jaipur Saphir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron Jaipur Saphir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron Jaipur Saphir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jaipur Saphir marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jaipur Saphir marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau Fraiche Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Givenchy Hot Couture Eau de Toilette John Galliano John Galliano Christian Dior Midnight Poison Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Hermes Eau des Merveilles Calvin Klein Obsession Sheer Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense L`Erbolario Meharees Pierre Balmain Ambre Gris Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Gucci Envy Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Ralph Lauren Ralph Hot Azzaro Azzura Thierry Mugler Angel Christian Dior Dolce Vita