Marki » B » orientalne « Grupy

Jaipur Homme Fraicheur Epicee Boucheron dla mężczyzn

Jaipur Homme Fraicheur Epicee Boucheron dla mężczyzn

cynamonowy

Jaipur Homme Fraicheur Epicee marki Boucheron to orientalne perfumy dla mężczyzn. Jaipur Homme Fraicheur Epicee został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są pomarańcza i bergamotka; nutami serca są kolendra i piwonia; nutami bazy są ambra i cynamon.

Pomarańcza Bergamotka

Kolendra Piwonia

Ambra Cynamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jaipur Homme Fraicheur Epicee by Boucheron.

Jaipur Homme Fraicheur Epicee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jaipur Homme Fraicheur Epicee marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jaipur Homme Fraicheur Epicee marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Omnia Profumi Ambra DSH Perfumes Arome d'Egypte (a Spikenard perfume; Natural) Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient Calypso Christiane Celle Calypso Ambre Bath and Body Works Chocolate Amber Diptyque Eau Lente Memo Siwa Paolo Gigli Excentrique pour Homme Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Bijan DNA for Men Serge Lutens Fourreau Noir Rochas Mystere