Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jaipur Boucheron dla kobiet

Jaipur Boucheron dla kobiet

Jaipur Boucheron dla kobiet Zdjęcia Jaipur Boucheron dla kobiet Zdjęcia Jaipur Boucheron dla kobiet Zdjęcia

Jaipur marki Boucheron to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Jaipur został wydany w 1994 roku. Jaipur stworzyli Sophia Grojsman i Jean-Pierre Mary. Nutami głowy są Śliwka, brzoskwinia, morela, ananas i frezja; nutami serca są piwonia, goździk (roślina), akacja, orchidea, róża, korzeń irysa, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, benzoes, wanilia, heliotrop, cedr virginia i styraks.

Śliwka Brzoskwinia Morela Ananas Frezja

Piwonia Goździk (roślina) Akacja Orchidea Róża Korzeń irysa Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Benzoes Wanilia Heliotrop Cedr Virginia Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jaipur by Boucheron.

Jaipur Recenzje Perfum

czerwiec
czerwiec

Skojarzenia mam mocno negatywne.
Najpierw syrop: przesłodzone, zniekształcone goryczą lekarstwa owoce. A potem zaczynają się kwiaty i znów nie jest dobrze, bo jaśmin pokazuje swoje najmniej przyjemne oblicze. Niby nie jest go za dużo, ale w takim wydaniu odrzuca. Nie daję rady.

amanda
amanda

O! skoro Sofia Grojsman przyłączyła się do stworzenia tego zapachu to mogę spokojnie brać w ciemno .
Mogę liczyć na ciepło,kobiecość,słońce i podróż w jasną stronę życia.
Kwiatowo kremowy,bardzo przyjemny, działą na mnie tak uspokajająco i relaksująco.

Seth
Seth

Nie wiem, czy podołam sztuce opowiedzenia o zapachu, który darowałem ukochanej, aby użyła go w dniu zaślubin. Powstanie tego magicznego eliksiru zawdzięczamy inspiracji legendą związaną z Różowym Miastem. Flakon kształtem nawiązuje do klasycznej formy biżuterii Boucheron, natomiast istotę zapachu określa harmonijna kompozycja najwyższej jakości naturalnych składników, symbolizujących wg radżastańskiej legendy kamienie szlachetne, powstałe z tkanek pokonanej przez Ramę bestii. Hinduizm, kamienie te nierozerwalnie wiąże z planetami i życiodajnymi mocami. Wierzenia te ucieleśniły się w Nauratanie – symbolicznej bransolecie zawierającej dziewięć kamieni, którą radżastańscy nowożeńcy otrzymują w darze – zapewniającym długowieczność i szczęście. To właśnie Nauratan – fascynujący swoim pięknem i symboliką diamentów, pereł, rubinów, szmaragdów, szafirów, topazów, berylów, granatów i korali – olfaktorycznie odzwierciedlili twórcy Jaipur przypisując kamieniom poszczególne nuty zapachu. W ten sposób mimowolnie odebrali, przez niektórych usilnie akcentowane w tym względzie, pierwszeństwo Olivier Durbano. Zapach skonstruowano wg klasycznych zasad francuskiego perfumiarstwa. Na skórze mojej żony rozwija się kolejnymi akordami, jednak nie gasnącymi z chwilą dołączenia kolejnego, ale płynnie i długo wybrzmiewającymi, co tworzy harmonijnie doskonałą symfonię. Począwszy od radosnego owocowego otwarcia, poprzez przebogaty, intrygujący i delikatnie pudrowy bukiet kwiatów, aż po ciepły, waniliowo-żywiczny, sensualnie podkreślony piżmem finisz, uderza geniusz twórców przejawiający się w nowej jakości powstałej z połączenia zastosowanych nut, których nie sposób pojedynczo wyłowić i jednoznacznie określić. Zachwyca idealną projekcją w sferze fizycznej prywatności oraz bardzo dobrą trwałością a niegdyś rozbudowana linia składająca się z żelu do kąpieli, perfumowanego kremu do ciała, EDT oraz perfum pozwalała dostosować aurę do potrzeb i oczekiwań noszącej go kobiety. Moja żona używa ich jedynie wyjątkowo, jednak kiedy je nosi – zwykle na moją prośbę – wciąż ma dla mnie 23 lata. Zaprzestano produkcji, ale można jeszcze zakupić EDT i EDP, natomiast doskonałej jakości linia pielęgnacyjna, niestety jest już niedostępna. W skali (1-6) EDT: za kompozycję - 6; oryginalność - 6; intensywność - 5; trwałość - 5. Ocena końcowa: 5,50. EDP: za kompozycję - 6; oryginalność - 6; intensywność - 5; trwałość - 6. Ocena końcowa: 5,75.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron Jaipur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron Jaipur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jaipur marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jaipur marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Organza Guerlain Shalimar Christian Dior Poison Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Gucci Envy Christian Dior Poison Tendre Shiseido Feminite du Bois Giorgio Armani Gio Hermes Un Jardin Sur Le Nil Christian Dior Dior Addict Sisley Soir de Lune Joop! Joop! Femme Estée Lauder SpellBound Yves Saint Laurent Opium Cacharel LouLou Donna Karan Black Cashmere Lancome Magie Noire Gucci Gucci Eau de Parfum