Marki » B » kwiatowe « Grupy

Initial Boucheron dla kobiet

Mam: 6 Miałem: 9 Chcę: 8 Ukochany zapach: 1

miodowy
Initial Boucheron dla kobiet Filmy
Initial Boucheron dla kobiet Zdjęcia Initial Boucheron dla kobiet Zdjęcia Initial Boucheron dla kobiet Zdjęcia Initial Boucheron dla kobiet Zdjęcia

Initial marki Boucheron to kwiatowe perfumy dla kobiet. Initial został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, liść czerwonej porzeczki, mandarynka i pieprz; nutami serca są dzikie kwiaty, paczula, jaśmin i róża; nutami bazy są miód, migdał i piżmo.

Liść czarnej porzeczki Liść czerwonej porzeczki Mandarynka Pieprz

Dzikie kwiaty Paczula Jaśmin Róża

Miód Migdał Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Initial by Boucheron.

Le Baiser Du Dragon

Initial Recenzje Perfum

Seth
Seth

Kolejne perfumy, do których stosunek mam sentymentalny. Podarowałem ten czarujący zapach żonie z okazji pierwszego balu noworocznego. Twórcom w pełni udało się odzwierciedlić zapachem dyskretną elegancję i wytworność przypisane La Maison Boucheron od początku jego istnienia. Zarówno niesamowity flakon, inspirowany klasyczną zawieszką z perłą, jak i sam zapach, wyrafinowanym stylem i wyjątkową dbałością o szczegóły kompozycyjne, doskonale podkreśla klasę i wdzięk noszącej go kobiety. Na skórze mojej żony zapach nieznacznie ewoluuje. Świeża cierpkość owoców, kremowość bukietu kwiatów, wibrujące przyprawy, migdałowa mleczność i słodycz miodu zatracają się w niebezpiecznym związku, którego urok długo trwa, delikatnie podkreślany zmysłowym piżmem. Wyjątkowy warsztatowy kunszt oraz niezwykła wrażliwość twórcy procentuje oryginalnością, idealną ekspozycją w granicach fizycznej prywatności oraz bardzo dobrą trwałością predysponującą do użycia na wielkie wyjścia. Wprawdzie produkcja zapachu została zakończona, ale można jeszcze go nabyć. W skali (1-6) EDP: za kompozycję - 6; oryginalność - 5; intensywność - 5; trwałość - 6. Ocena końcowa: 5,50.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron Initial, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron Initial, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Initial marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Initial marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Christian Dior Dolce Vita John Galliano John Galliano Nina Ricci L'Air du Temps Molinard Habanita Yves Saint Laurent Opium Gucci Gucci Eau de Parfum Givenchy Ysatis Donna Karan Black Cashmere Cartier La Panthere Vivienne Westwood Boudoir Chanel Coco Eau de Parfum Guerlain Shalimar Christian Dior Poison Givenchy Amarige Sisley Eau du Soir Christian Dior Poison Tendre Cartier Le Baiser Du Dragon Caron Parfum Sacre Dita Von Teese Erotique