Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Boucheron Limited Edition 25th Anniversary Boucheron dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

żółtych kwiatów
Boucheron Limited Edition 25th Anniversary Boucheron dla kobiet Zdjęcia

Boucheron Limited Edition 25th Anniversary marki Boucheron to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Boucheron Limited Edition 25th Anniversary został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są tangeryna, kwiat pomarańczy, liść czarnej porzeczki i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, tuberoza, ylang-ylang, narcyz, geranium i konwalia; nutami bazy są mech dębowy, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra i piżmo.

Tangeryna Kwiat pomarańczy Liść czarnej porzeczki Pomarańcza

Jaśmin Tuberoza Ylang-ylang Narcyz Geranium Konwalia

mech dębowy Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boucheron Limited Edition 25th Anniversary by Boucheron.

Boucheron Limited Edition 25th Anniversary Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron Boucheron Limited Edition 25th Anniversary, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron Boucheron Limited Edition 25th Anniversary, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boucheron Limited Edition 25th Anniversary marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boucheron Limited Edition 25th Anniversary marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Paco Rabanne Black XS Davidoff Silver Shadow Pure Blend Tom Ford Oud Wood Rochas Desir Pour Homme Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Etro Shaal Nur Christian Dior Elixir Midnight Poison Caron Yatagan Liz Claiborne Spark for Men ID Parfums Ilaya Lulu Guinness Cast A Spell June Jacobs Better Love Naturel