Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 Boucheron dla mężczyzn

Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 Boucheron dla mężczyzn

ziołowy

Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 marki Boucheron to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są werbena cytrynowa, pomarańcza, bazylia, kolendra i bergamotka; nutami serca są jałowiec, ylang-ylang, irys, róża, szałwia i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, mech dębowy, ambra i benzoes.

Werbena cytrynowa Pomarańcza Bazylia Kolendra Bergamotka

Jałowiec Ylang-ylang Irys Róża Szałwia Geranium

Drzewo sandałowe Wetyweria mech dębowy Ambra Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 by Boucheron.

Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Aftelier Parfum de Maroc Frederic Malle Noir Epices Diptyque L'Autre L`Artisan Parfumeur Piment Brulant Etat Libre d`Orange Nombril Immense Esprit VIP Life for Him Tesori d`Oriente Zenzero Ayala Moriel Finjan Yves Rocher Eryo Lubin Inedite Il Profvmo Chocolat Amere Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah