Marki » B » kwiatowe « Grupy

Boucheron Femme Eau de Parfum (2012) Boucheron dla kobiet

Boucheron Femme Eau de Parfum (2012) Boucheron dla kobiet

tuberozowy
Boucheron Femme Eau de Parfum (2012) Boucheron dla kobiet Zdjęcia

Boucheron Femme Eau de Parfum (2012) marki Boucheron to kwiatowe perfumy dla kobiet. Boucheron Femme Eau de Parfum (2012) został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są mandarynka i kwiat pomarańczy; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i wanilia.

Mandarynka Kwiat pomarańczy

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza

Ambra Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boucheron Femme Eau de Parfum (2012) by Boucheron.

Boucheron Femme Eau de Parfum (2012) Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Piękne perfumy, o rzadko spotykanej wśród nowych zapachów bardzo dobrej jakości: utrzymują się na skórze godzinami i są wyczuwalne z dużej odległości.
Ja najmocniej wyczuwam kwiat pomarańczy, ylang i ambrę.
Ale trudno te nuty wydzielić, Bocheron Femme Eau de Parfum przywołuje od razu wspomnienie orientalno-kwiatowych klasyków z lat 80' - bogatych, oszałamiających, zuchwałych. Jest jednak łatwiejszy w odbiorze przez brak wyraźnego akordu szyprowego czy nut zwierzęcych (sama ambra jest tu ciepła i gładka).
Dla mnie to wieczorowa kreacja na wielkie wyjścia, ale miłośnicy klasyków i trendu klasycznego w nowych perfumach zapewne bez problemu będą używać go na co dzień.
Nie jestem niestety w stanie porównać do pierwowzoru, za słabo go znam.

amanda
amanda

Ja bym od siebie dodała iż jest to zapach szyprowo kwiatowy , z takim łgodnym bardziej przystosowanym do obecnych czasów szyprem .
Można na ich przykładzie otworzyć sobie drzwi do poznawania bogactwa vintage z całym ich przepychem, kunsztem i duszą.
Miks kwiatu pomarańczy , ylang ylang, jaśminu , tuberozy złagodzonej ciepłą delikatną wanilią i aromatycznym lekko balsamicznym drewnem sandałowym.
Całość jak najbardziej unosi się w aksamitnym pudrowym obłoczku.
Są na wśkroś przesiąknięte atmosferą gęstych białych kwiatów,pamiętających dawne kompozycje.
Dlatego uważam, że to perełka wśród obecnie powstających perfum, warta by na nią zwróciły uwagę osoby kochające dawniejsze zapachy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron Boucheron Femme Eau de Parfum (2012), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron Boucheron Femme Eau de Parfum (2012), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boucheron Femme Eau de Parfum (2012) marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boucheron Femme Eau de Parfum (2012) marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Avon Goddess Perry Ellis Perry Ellis f Perry Ellis Portfolio Elite Jo Malone Orange Blossom Fragonard Baroque Clean Clean Simply Soap DSH Perfumes Dirty Rose Susanne Lang Sula Supermodel Playering Set Succes de Paris Dreaming Princess Floris Gardenia