Marki » B » kwiatowo - zielone « Grupy

Boucheron Eau Legere Boucheron dla kobiet

Boucheron Eau Legere Boucheron dla kobiet

Mam: 1

Boucheron Eau Legere Boucheron dla kobiet Zdjęcia Boucheron Eau Legere Boucheron dla kobiet Zdjęcia

Boucheron Eau Legere marki Boucheron to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Boucheron Eau Legere został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutą serca jest hiacynt; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Mandarynka Bergamotka

Hiacynt

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boucheron Eau Legere by Boucheron.

Shalimar Souffle de Parfum

Boucheron Eau Legere Recenzje Perfum

amanda
amanda

Dla mnie testować zapachy Boucheron,to sama przyjemna przygoda.
Bo zawsze mam z nimi dobre skojarzenia, nie zawodziły mnie.
Wręcz przeciwnie,pokazywały ponadczasową klasę i szyk,którego w obecnych zwichrzonych ,robełtanych czasach,szukać z przysłowiową świeczką.
Te zostały wyłączone z głównego nurtu.
Nurtu,który jest znakiem firmowym.
Nie mają tej głębi,są zdecydowanie oparte na cytrusach,bez ich intensywności.
Mają szyk i starą dobrą klasę przypisaną tej marce.
Cytrusy podparte,jak dla mnie lekkim mchem,mają szyprowy styl.Ta szorskość w obejciu o tym świadczy.
Klasa,znów się zachwycam,choć szyprowe klimaty nie dla mnie ,na razie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron Boucheron Eau Legere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron Boucheron Eau Legere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boucheron Eau Legere marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boucheron Eau Legere marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annick Goutal Le Chevrefeuille Yves Rocher Pur Desir de Mimosa Isabella Rossellini Manifesto Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Rhubarb Sarah Jessica Parker Dawn Gres Folie Douce Jardin de France Hassana Perfumer`s Workshop Samba True Blue Woman Nicolas Danila Asian Gardens Les Nez The Unicorn Spell Tauer Perfumes Carillon pour un ange