Marki » B » aromatyczno - owocowe « Grupy

Boucheron Eau Legere 2006 Boucheron dla mężczyzn

Boucheron Eau Legere 2006 Boucheron dla mężczyzn

Boucheron Eau Legere 2006 Boucheron dla mężczyzn Zdjęcia Boucheron Eau Legere 2006 Boucheron dla mężczyzn Zdjęcia

Boucheron Eau Legere 2006 marki Boucheron to aromatyczno - owocowe perfumy dla mężczyzn. Boucheron Eau Legere 2006 został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, jaśmin, werbena cytrynowa, cedr i bergamotka.

Paczula Jaśmin Werbena cytrynowa Cedr Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boucheron Eau Legere 2006 by Boucheron.

Boucheron Eau Legere 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron Boucheron Eau Legere 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron Boucheron Eau Legere 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boucheron Eau Legere 2006 marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boucheron Eau Legere 2006 marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2007 Biotherm Eau Pure Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Fig Esprit Celebration for Him Myrurgia Promesa Anya`s Garden Pan Boadicea the Victorious The Exclusives Celestial CB I Hate Perfume Gathering Apples Lubin Figaro Vero Profumo kiki eau de parfum Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple Marc Ecko UNLTD