Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Boucheron Eau Legere 2005 Boucheron dla kobiet

Boucheron Eau Legere 2005 Boucheron dla kobiet

Boucheron Eau Legere 2005 marki Boucheron to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Boucheron Eau Legere 2005 został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna i kwiat pomarańczy; nutami serca są konwalia i lilia; nutami bazy są ambra i drzewo sandałowe.

Bergamotka Tangeryna Kwiat pomarańczy

Konwalia Lilia

Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boucheron Eau Legere 2005 by Boucheron.

Boucheron Eau Legere 2005 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron Boucheron Eau Legere 2005, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron Boucheron Eau Legere 2005, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boucheron Eau Legere 2005 marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boucheron Eau Legere 2005 marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Delicious Night Iceberg The Iceberg Fragrance Arrogance Glamour Gale Hayman Sunset Boulevard Bath and Body Works P.S. I Love You O Boticario Glamour Secrets Rose Red Flower Organic Perfume Ambrette Corine de Farme Samoa DSH Perfumes Cielle DSH Perfumes The Color Orange Fifi Chachnil Fifi Chachnil Ebba Los Angeles Miss Natasha