Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Boucheron Boucheron dla kobiet

Boucheron Boucheron dla kobiet

żółtych kwiatów
Boucheron Boucheron dla kobiet Zdjęcia Boucheron Boucheron dla kobiet Zdjęcia Boucheron Boucheron dla kobiet Zdjęcia Boucheron Boucheron dla kobiet Zdjęcia Boucheron Boucheron dla kobiet Zdjęcia Boucheron Boucheron dla kobiet Zdjęcia Boucheron Boucheron dla kobiet Zdjęcia Boucheron Boucheron dla kobiet Zdjęcia Boucheron Boucheron dla kobiet Zdjęcia Boucheron Boucheron dla kobiet Zdjęcia Boucheron Boucheron dla kobiet Zdjęcia

Boucheron marki Boucheron to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Boucheron został wydany w 1988 roku. Boucheron stworzyli Francis Deleamont i Jean-Pierre Bethouart. Nutami głowy są morela, nagietek, tangeryna, asafetyda, liść czarnej porzeczki, bazylia, pomarańcza, bergamotka, gorzka pomarańcza i cytryna; nutami serca są jaśmin, tuberoza, madagaskarski ylang-ylang, korzeń irysa, janowiec, konwalia, cedr, kwiat pomarańczy, geranium i narcyz; nutami bazy są drzewo sandałowe, indyjska wanilia, ambra, piżmo, benzoes, cywet, mech dębowy i fasolka tonka.

Morela Nagietek Tangeryna Asafetyda Liść czarnej porzeczki Bazylia Pomarańcza Bergamotka Gorzka pomarańcza Cytryna

Jaśmin Tuberoza Madagaskarski ylang-ylang Korzeń irysa Janowiec Konwalia Cedr Kwiat pomarańczy Geranium Narcyz

Drzewo sandałowe Indyjska wanilia Ambra Piżmo Benzoes Cywet mech dębowy Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boucheron by Boucheron.

Boucheron Recenzje Perfum

esk10
esk10

No własnie- ten poczatek to dawne, staroświeckie kwiatki, takie jakieś mydlane, okropne..... zatykam nos aby to wytrzymać, bo trwa krótko.

No a później już jest słodko, mięsiście, kobieco i mocno, moc jest.Dla mnie zapach trwały choć bliskoskórny.

Ale nie czuję się w nich młodo- niestety , kolejnego flakonu pewnie nie będzie

KasiaS
KasiaS

Początek do tego stopnia retro,że wręcz przypomina mi wielki szlagier z czasów przedwojennych, czyli Joy. Mnóstwo ylangu,aldehydów, jaśminu w starym,ale tak jak w Joy,nie tak strasznie starym stylu. Potem wsiada w wehikuł czasu i pędzi prosto do lat 80-robi się orientalnie,sandałowo,słodko i oczywiście cywetowo! Potem się wycisza,uspokaja,pudruje,rzeczywiście jakby gubi trwałość,następnie jest cicho-cicho,a w końcu zapach ląduje w całkiem bliskiej przeszłości czyli morfuje w Narciso Rodrigueza-ale to pewnie moja skóra,niemniej bardzo się cieszę,bo Narcyz, panie, ładny ale drogi,więc super. Fajny,dobry zapach,choć dziwny,jeśli chodzi o rozwój.

kolorowo13
kolorowo13

Czuć, że to stary zapach a ja takie lubię. Spodziewałam się co prawda większej siły rażenia i poczatek taki jest. Szybko jednak wycisza się i moim zdaniem idzie w stronę pudrowego orientu. Ciepły, przykurzony, taki właśnie pudrowy. Poszczególnych nut zapachowych nie jestem w stanie wyodrębnic, ale nie są to kwiaty, raczej bardzo dojrzałe owoce podszyte delikatnie ambrą i sandałowcem. Rozczarowała mnie słaba trwałość zapachu, lepiej jest po spryskaniu sweterka. Bliskoskórny.

Przytulny, pudrowo - kremowy zapach z lat 80. W początkowych nutach jest sporo cytrusów, później pojawia się coraz więcej pudru, a w bazie odrobina ambry. Bardzo fajny - niestety strasznie na mnie nietrwały i mało intensywny. Szkoda.

Boucheron by Boucheron 3.57 out of 5 based on 19 ratings and 4 user reviews

43.99 USD
Boucheron by Boucheron EDT Spray 3.4 oz for Women
Boucheron by Boucheron EDT Spray 3.4 oz for Women
43.99 USD
Boucheron by Boucheron Eau de Parfum Spray 3.3 oz 2013 25Th Anniversary Packaging for Women
49.99 USD
Boucheron Pour Femme Eau de Toilette Natural Spray, 3.3 oz
136.00 USD
Boucheron Pour Femme Eau de Parfum Spray, 3.4 oz
Boucheron Pour Femme Eau de Parfum Spray, 3.4 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron Boucheron, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron Boucheron, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boucheron marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boucheron marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Cacharel LouLou Christian Dior Poison Hermes 24 Faubourg Pierre Balmain Ivoire de Balmain Givenchy Ysatis Cartier Must de Cartier Guerlain Shalimar Guerlain L'Heure Bleue Parfum d`Empire Cuir Ottoman Clinique Aromatics Elixir Chanel Coco Eau de Parfum Montale Chocolate Greedy Molinard Habanita Tom Ford Jasmin Rouge Salvador Dali Salvador Dali Guerlain Samsara Eau de Parfum Lubin Idole Eau de Parfum Cacharel Eden L`Artisan Parfumeur Dzongkha