Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

B Boucheron dla kobiet

B Boucheron dla kobiet

B Boucheron dla kobiet Zdjęcia B Boucheron dla kobiet Zdjęcia B Boucheron dla kobiet Zdjęcia B Boucheron dla kobiet Zdjęcia

B marki Boucheron to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. B został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ursula Wandel. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, drzewo sandałowe, paczula, osmantus, róża, kwiat pomarańczy, morela i przyprawy.

Cedr Drzewo sandałowe Paczula Osmantus Róża Kwiat pomarańczy Morela Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about B by Boucheron.

B Recenzje Perfum

blueberry
blueberry

"B" to nie do końca mój styl i klimat, jednak jest coś niezwykle przyjemnego w tej wodzie. Trudno powiedzieć co, ale kiedy zamykam oczy, widzę i czuję dojrzałe i delikatnie pachnące morele wyciągane z koszyka i kładzione na stole. Może właśnie to morelowa skórka, ze szlachetną zamszową teksturą przesądza o tym, że mimo niezbyt ciepłych uczuć wobec tego typu perfum, pozwalam im wybrzmieć na skórze do samego końca?
Po krótkotrwałym, alkoholowym otwarciu uderza osmantus i kwiat pomarańczy, ze świeżą różą i szczyptą przypraw, które jak dla mnie ratują tę kompozycję przed popadnięciem w sztampę dziesiątek kwiatowo-owocowych perfum, jakich nie sposób odróżnić od siebie w ciemno. Testując "B" byłam pewna, że w składzie jest też jaśmin, choć nie ma na to potwierdzenia. Niewątpliwie jest to bardzo kobieca i subtelna kompozycja, z cyklu tych "bezpiecznych", wyciszonych i przewidywalnych, co czasem może być zaletą. Szkoda jednak, że nie dodano do niej jeszcze czegoś, co nadałoby jej większej wyrazistości i wyjątkowego charakteru, a co niekoniecznie zrujnowałoby lekkość konstrukcji - przecież Boucheron potrafi nie takie rzeczy, a tym razem mam wrażenie, że bezradnie rozkłada ręce i mówi mi: "takie rzeczy tylko w Erze" ;) W bazie zapach staje się kremowo ciepły i delikatnie drzewny, z wciąż wyczuwalną morelą. Niestety jego wadą jest niewielka projekcja i zaledwie przeciętna trwałość na mojej skórze. Spróbuję jeszcze wiosną - teraz potrzebuję mocniejszych perfumowych wrażeń ;)

vertigo
vertigo

Testowałam B kiedy wszedł na rynek - czyli 4 lata temu. Wtedy mi się podobał, zapamiętałam, że mocno wyczuwalną i interesującą nutą była morela.

Dzisiejszy test odbieram zupełnie inaczej. B ukazał mi się jako mało efektowny, nudny kwiatowy zapach z odrobiną aksamitnej, milutkiej skórki moreli. Jakiś czas temu przestałam lubić osmantus i pewnie stąd moje wrażenia. B ma również trochę wodny charakter.
Całość jest mało charakterystyczna i raczej nie zapada w pamięć. Szkoda, lista nut jest obiecująca.

B by Boucheron 4.17 out of 5 based on 7 ratings and 2 user reviews

Parfum 0.5oz
119.50 USD
B De Boucheron Pure Perfume by Boucheron, 0.5 oz Pure Parfum Spray for Women
B De Boucheron Pure Perfume by Boucheron, 0.5 oz Pure Parfum Spray for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boucheron B, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boucheron B, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum B marki Boucheron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu B marki Boucheron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Cristalle Eau de Toilette Clinique Aromatics in White Hermes Jour d'Hermes Givenchy Organza Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Christian Dior Dune Chloe Eau de Fleurs Neroli Alexander McQueen My Queen Van Cleef & Arpels First Guerlain Samsara Eau de Toilette Guerlain Guerlain Aqua Allegoria Lys Soleia Ralph Lauren Romance Guerlain Shalimar Parfum Initial Rochas Femme Rochas Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Chanel Cristalle Eau Verte Yves Rocher Lilas Mauve Thierry Mugler B*Men Jesus Del Pozo In Black Gres Cabochard