Marki » B » kwiatowe « Grupy

Violet Bottega Verde dla kobiet

Violet Bottega Verde dla kobiet

Violet Bottega Verde dla kobiet Zdjęcia Violet Bottega Verde dla kobiet Zdjęcia

Violet marki Bottega Verde to kwiatowe perfumy dla kobiet. Violet został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są mandarynka, cytryna i fiołek; nutami serca są fiołek, irys i róża; nutami bazy są piżmo, ambra i fasolka tonka.

Mandarynka Cytryna Fiołek

Fiołek Irys Róża

Piżmo Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violet by Bottega Verde.

Violet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Violet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Violet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violet marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violet marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Adidas Floral Dream The Body Shop Lotus Petal The Body Shop Tea Rose Perfume Oil Diptyque Olene Chantecaille Le Jasmin Michael Kors Island Bermuda Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette Loewe Gala de Dia Dana Buchman Dana Buchman Luxury Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete