Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Summer Chic Bottega Verde dla kobiet

Summer Chic Bottega Verde dla kobiet

Summer Chic marki Bottega Verde to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Summer Chic został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są jagoda, pomelo, gruszka i różowy pieprz; nutami serca są róża, fiołek, geranium i piwonia; nutami bazy są wanilia, fasolka tonka i piżmo.

Jagoda Pomelo Gruszka Różowy pieprz

Róża Fiołek Geranium Piwonia

Wanilia Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Summer Chic by Bottega Verde.

Summer Chic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Summer Chic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Summer Chic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Summer Chic marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Summer Chic marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Connexion Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Pupa Puposhka Liz Claiborne Mambo for Woman Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki Sarah Jessica Parker SJP NYC Boadicea the Victorious Pure Mexx XX by Mexx Lovesome Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete LR LR Classics Santorini Paris Hilton Passport Paris Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Stardust