Marki » B » « Grupy

Notas para dos Energy Bottega Verde dla kobiet i mężczyzn

Notas para dos Energy Bottega Verde dla kobiet i mężczyzn

morski

Notas para dos Energy marki Bottega Verde to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, nuty morskie i frezja; nutami serca są jaśmin, biała herbata i palmarosa; nutami bazy są ambra, piżmo i mech dębowy.

Bergamotka Nuty morskie Frezja

Jaśmin Biała herbata Palmarosa

Ambra Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Notas para dos Energy by Bottega Verde.

Notas para dos Energy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Notas para dos Energy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Notas para dos Energy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Notas para dos Energy marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Notas para dos Energy marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Reminiscence Mi Fa Trussardi Essenza del Tempo Profumum Roma Confetto Rosario Flores Siento Pitti Fragranze Perle di Bianca Vivienne Westwood Boudoir Jouy M. Asam Men Perry Ellis Perry Ellis Platinum Label John Varvatos Artisan Black Ferrari Scuderia Ferrari Jeanne Arthes Boum Honey