Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Lei glam Bottega Verde dla kobiet

Lei glam Bottega Verde dla kobiet

lekko korzenny

Lei glam marki Bottega Verde to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bez i czerwona porzeczka; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są nuty pudrowe, lukrecja i nuty drzewne.

Bez Czerwona porzeczka

Jaśmin Róża

Nuty pudrowe Lukrecja Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lei glam by Bottega Verde.

Lei glam Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Lei glam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Lei glam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lei glam marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lei glam marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Betsey Johnson Betsey Johnson Tous Touch Lolita Lempicka Fleur Defendue S-Perfume 100% Love Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine Lisa Hoffman Tuscan Fig Calvin Klein ck IN2U Heat Her Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Puma Animagical Woman Ulric de Varens Creation N° 30 Il Profvmo Chocolat Frais