Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Lei Rouge Bottega Verde dla kobiet

Lei Rouge Bottega Verde dla kobiet

Lei Rouge marki Bottega Verde to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, biała herbata i róża; nutami serca są frezja, jaśmin wielkolistny i orchidea; nutami bazy są piżmo, paczula i drzewo sandałowe.

Bergamotka Biała herbata Róża

Frezja Jaśmin wielkolistny Orchidea

Piżmo Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lei Rouge by Bottega Verde.

Lei Rouge Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Lei Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Lei Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lei Rouge marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lei Rouge marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Hermes Rouge Hermes Eau Delicate Moschino Couture! Naomi Campbell Winter Kiss Al-Rehab Al Fakhamah Christian Dior Dior Homme Intense Harajuku Lovers Harajuku Lovers Baby Tocca Stella Lulu Castagnette Lulu Lalique Encre Noire Pour Elle Harvey Prince Temptress Strange Invisible Perfumes Magazine Street Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu