Marki » B » orientalno - waniliowe « Grupy

Le zuccherose Bottega Verde dla kobiet

Le zuccherose Bottega Verde dla kobiet

żółtych kwiatów

Le zuccherose marki Bottega Verde to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Le zuccherose został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są cukier i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są ylang-ylang, heliotrop i jaśmin; nutami bazy są ambra, wanilia i benzoes.

Cukier Anyż gwiazdkowaty

Ylang-ylang Heliotrop Jaśmin

Ambra Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le zuccherose by Bottega Verde.

Le zuccherose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Le zuccherose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Le zuccherose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le zuccherose marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le zuccherose marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lancome Hypnose Comptoir Sud Pacifique Amour De Cacao Lollia Wish Boadicea the Victorious Majestic Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 8 Demeter Fragrance My Melody Demeter Fragrance Brownie Ralph Lauren Big Pony 2 Avon Herve Leger Femme Farmacia SS. Annunziata Vaniglia del Madagascar Sinfonia di Note Amande Sucree Hilde Soliani Doolciiisssimo