Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Iris Bottega Verde dla kobiet

Iris Bottega Verde dla kobiet

Iris Bottega Verde dla kobiet Zdjęcia

Iris marki Bottega Verde to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Iris został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są kalabryjska bergamotka, mandarynka i len; nutami serca są irys, fiołek i róża majowa; nutami bazy są fasolka tonka, białe piżmo i drzewo tekowe.

Kalabryjska bergamotka Mandarynka Len

Irys Fiołek Róża majowa

Fasolka tonka Białe piżmo Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris by Bottega Verde.

Iris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Jennifer Lopez Deseo Oscar de la Renta Rosamor Michael Kors Michael Kors Paul Smith Sunshine Edition for Women Apothia Pearl s.Oliver QS by s.Oliver Roberto Verino Gold The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy Love & Toast Pomme Poivre Emilio Pucci Miss Pucci Parfums DelRae Panache