Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Flores de cerezo Bottega Verde dla kobiet

Flores de cerezo Bottega Verde dla kobiet

Flores de cerezo Bottega Verde dla kobiet Zdjęcia

Flores de cerezo marki Bottega Verde to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Flores de cerezo został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są jabłko, ananas, nuty zielone, bergamotka, liść fiołka i hiacynt; nutami serca są konwalia, róża i kwiat wiśni; nutami bazy są drzewo sandałowe, malina i piżmo.

Jabłko Ananas Nuty zielone Bergamotka Liść fiołka Hiacynt

Konwalia Róża Kwiat wiśni

Drzewo sandałowe Malina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flores de cerezo by Bottega Verde.

Flores de cerezo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Flores de cerezo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Flores de cerezo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flores de cerezo marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flores de cerezo marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cacharel Noa Jil Sander Jil Sander Pure Jennifer Lopez Deseo Forever Bond No 9 Nuits de Noho S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Dorin Un Air de Paris Strange Invisible Perfumes Magazine Street O Boticario Quasar Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition FUBU Plush Juliette Has A Gun Not A Perfume Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli