Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Esencia de los sueños Bottega Verde dla kobiet

Esencia de los sueños Bottega Verde dla kobiet

kokosowy
Esencia de los sueños Bottega Verde dla kobiet Zdjęcia

Esencia de los sueños marki Bottega Verde to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Esencia de los sueños został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka i frezja; nutami serca są jaśmin i kokos; nutami bazy są wanilia i białe piżmo.

Bergamotka Frezja

Jaśmin Kokos

Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esencia de los sueños by Bottega Verde.

Esencia de los sueños Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Esencia de los sueños, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Esencia de los sueños, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esencia de los sueños marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esencia de los sueños marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kerry Katona Outrageous Jasper Conran Jasper Conran II Jennifer Lopez Sunkissed Glow Pupa Yes Silver Acorelle Orchidee Blanche Arno Sorel It Is Pinky L`Occitane en Provence Rose Neroli Aloha Beauty Hawaiian Plumeria Remy Latour Exotica Roberto Cavalli Anniversary Chantal Thomass Chantal Thomass Eau de Toilette Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur