Marki » B » kwiatowe « Grupy

Dream collection Bottega Verde dla kobiet

Dream collection Bottega Verde dla kobiet

ozonowy
wodny

Dream collection marki Bottega Verde to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dream collection został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są czarna porzeczka, nagietek i sycylijska cytryna; nutami serca są czerwone jabłko, melon, biała lilia i głóg; nutami bazy są drzewo sandałowe, ekstrakt białego cedru, ambra i piżmo.

Czarna porzeczka Nagietek Sycylijska cytryna

Czerwone jabłko Melon Biała lilia Głóg

Drzewo sandałowe Ekstrakt białego cedru Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dream collection by Bottega Verde.

Dream collection Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Dream collection, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Dream collection, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dream collection marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dream collection marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Too Faced Love Hangover Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Montale Sunset Flowers Prince Matchabelli Aviance Night Musk Trussardi Trussardi Jeans The Body Shop White Gardenia Bill Blass Bill Blass for Women Miller et Bertaux Shanti Shanti The Body Shop White Musk Breeze Guy Laroche Clandestine S.T. Dupont Signature Christina Aguilera X Pose Passion