Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Corazón de cuento Bottega Verde dla kobiet

Corazón de cuento Bottega Verde dla kobiet

Corazón de cuento Bottega Verde dla kobiet Zdjęcia

Corazón de cuento marki Bottega Verde to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jagoda i jeżyna; nutami serca są konwalia, jaśmin i mimoza; nutami bazy są ambra, białe piżmo i ambrette (piżmo ambrowe).

Jagoda Jeżyna

Konwalia Jaśmin Mimoza

Ambra Białe piżmo Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Corazón de cuento by Bottega Verde.

Corazón de cuento Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Corazón de cuento, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Corazón de cuento, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Corazón de cuento marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Corazón de cuento marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Aroma Fit Puma Puma I`m Going Woman Avon Urban Flowers Roma Acqua di Genova Acqua di Genova - Silver Ted Lapidus Silk Way Oriflame Elvie Sarantis B.U. Heartbeat Ralph Lauren Summer Romance Stacked Style Carnival Crush Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire Blue Q Cute As Hell Mary-Kate and Ashley Olsen N.Y. Chic