Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Corazón de cuento Bottega Verde dla kobiet

Corazón de cuento Bottega Verde dla kobiet

Corazón de cuento Bottega Verde dla kobiet Zdjęcia

Corazón de cuento marki Bottega Verde to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jagoda i jeżyna; nutami serca są konwalia, jaśmin i mimoza; nutami bazy są ambra, białe piżmo i ambrette (piżmo ambrowe).

Jagoda Jeżyna

Konwalia Jaśmin Mimoza

Ambra Białe piżmo Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Corazón de cuento by Bottega Verde.

Corazón de cuento Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Corazón de cuento, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Corazón de cuento, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Corazón de cuento marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Corazón de cuento marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Sheer Summer Avon Far Away Paradise Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise Escada Chiffon Sorbet Jean Patou PanAme biehl parfumkunstwerke pc01 Fiorucci Fiorucci Gres Cabotine Aquarelle Women Secret w`eau Sunset Next Just Pink Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete