Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Brazilian Soul Bottega Verde dla kobiet

Brazilian Soul Bottega Verde dla kobiet

karmelowy

Brazilian Soul marki Bottega Verde to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Brazilian Soul został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są Śliwka, pomarańcza, pomelo, brzoskwinia i różowy pieprz; nutami serca są kwiat pomarańczy, róża, geranium i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są wanilia, cedr i karmel.

Śliwka Pomarańcza Pomelo Brzoskwinia Różowy pieprz

Kwiat pomarańczy Róża Geranium Jaśmin wielkolistny

Wanilia Cedr Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brazilian Soul by Bottega Verde.

Brazilian Soul Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Brazilian Soul, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Brazilian Soul, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brazilian Soul marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brazilian Soul marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Bath and Body Works Forever Sunshine Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Lolita Lempicka Caprice Amarena Moschino Cheap & Chic Light Clouds Jeanne Arthes Amore Mio Avril Lavigne Forbidden Rose Il Profvmo Chocolat Frais Deborah Frutti Rossi Susanne Lang Sula Vixen Playering Set Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Ganache Caswell Massey Vanilla Orchid