Marki » B » kwiatowe « Grupy

BV Secret Bottega Verde dla kobiet

BV Secret Bottega Verde dla kobiet

miodowy

BV Secret marki Bottega Verde to kwiatowe perfumy dla kobiet. BV Secret został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są pomarańcza i bergamotka; nutami serca są magnolia, kwiat pomarańczy i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są madagaskarska wanilia, miód i piżmo.

Pomarańcza Bergamotka

Magnolia Kwiat pomarańczy Jaśmin wielkolistny

Madagaskarska wanilia Miód Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BV Secret by Bottega Verde.

BV Secret Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde BV Secret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde BV Secret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BV Secret marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BV Secret marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Carla Fracci Liz Claiborne Lucky Number 6 Aqaba The Sands of Aqaba Betty Barclay Saphir Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink Pacifica Nerola Orange Blossom M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps Ebba Los Angeles Miss Alex Yves Rocher Pur Desir de Rose Tokyo Milk Parfumarie Curiosite French Kiss Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Puredistance Antonia