Marki » B » kwiatowe « Grupy

BV Secret Bottega Verde dla kobiet

BV Secret Bottega Verde dla kobiet

miodowy

BV Secret marki Bottega Verde to kwiatowe perfumy dla kobiet. BV Secret został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są pomarańcza i bergamotka; nutami serca są magnolia, kwiat pomarańczy i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są madagaskarska wanilia, miód i piżmo.

Pomarańcza Bergamotka

Magnolia Kwiat pomarańczy Jaśmin wielkolistny

Madagaskarska wanilia Miód Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BV Secret by Bottega Verde.

BV Secret Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde BV Secret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde BV Secret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BV Secret marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BV Secret marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Amouage Dia pour Femme Vera Wang Sheer Veil Victoria`s Secret Mood Yearn Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Fragonard Baroque Antonio Banderas Spirit VIP for Women Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Nautica My Voyage Carthusia Caprissimo O Boticario Acqua di Colonia Floral Tsi-La Organic Ilang Ilang