Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

BV Feel Bottega Verde dla kobiet

BV Feel Bottega Verde dla kobiet

BV Feel marki Bottega Verde to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. BV Feel został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są mandarynka, kwiat grejpfruta i skórka cytryny; nutami serca są dziwaczek, różowy pieprz i orchidea; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, heliotrop i piżmo.

Mandarynka Kwiat grejpfruta Skórka cytryny

Dziwaczek Różowy pieprz Orchidea

Ambra Drzewo sandałowe Heliotrop Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BV Feel by Bottega Verde.

BV Feel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde BV Feel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde BV Feel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BV Feel marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BV Feel marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Summer by Kenzo Calvin Klein Obsession Sheer Jean Paul Gaultier Classique Alcohol Free Summer Fragrance 2006 Tom Ford Black Orchid Rochas Tocade NafNaf NafNaf Etro Heliotrope Vero Profumo rubj CnR Create Libra Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere Bath and Body Works P.S. I Love You Jean Paul Gaultier Classique Charm Edition