Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

BV Amour Bottega Verde dla kobiet

BV Amour Bottega Verde dla kobiet

BV Amour marki Bottega Verde to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. BV Amour został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są tangeryna, gujawa i czarna porzeczka; nutami serca są róża, goździk (roślina) i konwalia; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i wanilia.

Tangeryna Gujawa Czarna porzeczka

Róża Goździk (roślina) Konwalia

Fasolka tonka Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BV Amour by Bottega Verde.

BV Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde BV Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde BV Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BV Amour marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BV Amour marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chantal Thomass Chantal Thomass Britney Spears Midnight Fantasy Jennifer Lopez Live Jennifer Lopez Live Luxe Avon Celebre Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Revlon Charlie Silver Etienne Aigner Aigner White Woman Bath and Body Works Sparkling Peach S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Red Trussardi Light Her