Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Armonía aterciopelada Bottega Verde dla kobiet

Armonía aterciopelada Bottega Verde dla kobiet

Armonía aterciopelada Bottega Verde dla kobiet Zdjęcia

Armonía aterciopelada marki Bottega Verde to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Armonía aterciopelada został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są cytryna, pomelo, zielona mandarynka i biała brzoskwinia; nutami serca są frezja i jaśmin; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Cytryna Pomelo Zielona mandarynka Biała brzoskwinia

Frezja Jaśmin

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armonía aterciopelada by Bottega Verde.

Armonía aterciopelada Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Armonía aterciopelada, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Armonía aterciopelada, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armonía aterciopelada marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armonía aterciopelada marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Blumarine Vintage Hugo Boss Pure Purple Esprit Connect for Her Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Abercrombie & Fitch 8 Lulu Castagnette Luluforever Anna Sui Night of Fancy Ghost Luminous CnR Create Virgo Floris Madonna of the Almonds MOR Cherry Blossom