Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Armonía aterciopelada Bottega Verde dla kobiet

Armonía aterciopelada Bottega Verde dla kobiet

Armonía aterciopelada Bottega Verde dla kobiet Zdjęcia

Armonía aterciopelada marki Bottega Verde to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Armonía aterciopelada został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są cytryna, pomelo, zielona mandarynka i biała brzoskwinia; nutami serca są frezja i jaśmin; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Cytryna Pomelo Zielona mandarynka Biała brzoskwinia

Frezja Jaśmin

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armonía aterciopelada by Bottega Verde.

Armonía aterciopelada Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Armonía aterciopelada, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Armonía aterciopelada, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armonía aterciopelada marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armonía aterciopelada marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bruno Banani Pure Woman Ghost Ghost Parah Parah Woman Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her MDCI Parfums Peche Cardinal Gin Tonic Happy Hour Women Britney Spears Circus Fantasy Mistral Grapefruit Red Currant Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Corine de Farme Witch Hay Lin Revlon Love Her Madly Rendezvous Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2