Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Abeto plateado Bottega Verde dla mężczyzn

Abeto plateado Bottega Verde dla mężczyzn

cynamonowy

Abeto plateado marki Bottega Verde to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Abeto plateado został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są cytrusy i nuty zielone; nutami serca są cynamon i goździk (przyprawa); nutą bazy jest wyszukane drewna.

Cytrusy Nuty zielone

Cynamon Goździk (przyprawa)

Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Abeto plateado by Bottega Verde.

Abeto plateado Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Abeto plateado, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Abeto plateado, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Abeto plateado marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Abeto plateado marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Lorenzo Villoresi Garofano Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Amway Ancestry Miller et Bertaux A Quiet Morning Yardley Iris and Lavender Arno Sorel Aromatic Esme Rene Adam's Secret Yves Rocher Tel Quel Nejma Puro Intense CnR Create Gemini for Men