Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Abeto plateado Bottega Verde dla mężczyzn

Abeto plateado Bottega Verde dla mężczyzn

cynamonowy

Abeto plateado marki Bottega Verde to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Abeto plateado został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są cytrusy i nuty zielone; nutami serca są cynamon i goździk (przyprawa); nutą bazy jest wyszukane drewna.

Cytrusy Nuty zielone

Cynamon Goździk (przyprawa)

Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Abeto plateado by Bottega Verde.

Abeto plateado Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Abeto plateado, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Abeto plateado, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Abeto plateado marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Abeto plateado marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Elements Joop! Jump Summer Temptation Police B-Cool The Body Shop Kistna L`Erbolario Absinthium L`Artisan Parfumeur Tea for Two 50 Cent Power by 50 Cent Le Jardin Retrouve Citron Boboli Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Brandy Parfums Brandy