Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Abeto plateado Bottega Verde dla mężczyzn

Abeto plateado Bottega Verde dla mężczyzn

cynamonowy

Abeto plateado marki Bottega Verde to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Abeto plateado został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są cytrusy i nuty zielone; nutami serca są cynamon i goździk (przyprawa); nutą bazy jest wyszukane drewna.

Cytrusy Nuty zielone

Cynamon Goździk (przyprawa)

Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Abeto plateado by Bottega Verde.

Abeto plateado Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Verde Abeto plateado, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Verde Abeto plateado, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Abeto plateado marki Bottega Verde. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Abeto plateado marki Bottega Verde reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Molton Brown Cool Buchu Police B-Cool L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) Lorenzo Villoresi Spezie Guepard Guepard Le Jardin Retrouve Decibel from PSS The Party The Ten Party 1986 Kiss Cosmetics Kiss Her Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Arno Sorel Shaman Extreme Sinfonia di Note Poudre d'Epices Ana Salazar Silencio