Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Bottega Veneta Bottega Veneta dla kobiet

Bottega Veneta Bottega Veneta dla kobiet

Mam: 117 Miałem: 49 Chcę: 134 Ukochany zapach: 9

skórzany
Bottega Veneta Bottega Veneta dla kobiet Filmy Bottega Veneta Bottega Veneta dla kobiet Filmy
Bottega Veneta Bottega Veneta dla kobiet Zdjęcia Bottega Veneta Bottega Veneta dla kobiet Zdjęcia

Bottega Veneta marki Bottega Veneta to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Bottega Veneta został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są bergamotka i różowy pieprz; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są paczula, mech dębowy i skóra.

Bergamotka Różowy pieprz

Jaśmin

Paczula Mech dębowy Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bottega Veneta by Bottega Veneta.

Bottega Veneta Eau Legere
Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste
Rogue
Lady Avebury
Daim Blond

Bottega Veneta Recenzje Perfum

ziemniak
ziemniak

Dostałam w prezencie i bardzo chciałam być wobec nich łaskawa, ale to jeden z tych zapachów dzięki którym migrenę mam na samo wspomnienie o tej woni ;). Zapach przypomina wnętrze samochodu, sklepu meblarskiego czy wspomnianego niżej obuwniczego. Skóra w skórze, która skutecznie morduje wszystkie inne nuty. Testowałam w różnych porach dnia i podczas różnych pór roku. Nie będzie moim numerem jeden, ani nawet sto. Nie czuję w nim nic eleganckiego.

TrulyViciousTaste
TrulyViciousTaste

Mąż powiedział, że "pachnie jak w sklepie z butami" i coś w tym jest ;) Zapach mocno skórzany. Naprawdę mocno. Osobiście męczy mnie trochę dominacja tej nuty. Kojarzy mi się właśnie z takim ciężkim powietrzem ciasnego sklepiku z galanterią albo warsztatu szewca. Jest w tej skórzanej szorstkości podbitej pieprzem, mchem i paczulą coś fajnego, jest jakiś pazur, moc, pewna oryginalność, nie jest to typowy damski zapaszek - doceniam, ale za bardzo mnie to przytłacza. Fajnie powąchać coś takiego od czasu do czasu, ale nosząc na sobie taki zapach czuję się dziwnie. Mam wrażenie, że wcale nie użyłam perfum, tylko ubrałam się cała w skórę i zamsz - dla jednych może to brzmieć jak coś ekscytującego, dla mnie to raczej krępujące i męczące uczucie. Bottega Veneta jest dla mnie trochę jak ciężka nabita ćwiekami ramoneska, albo raczej długi, brązowy, zamszowy płaszcz - niby mi się podoba, ale jakoś mi w tym nie wygodnie, jakieś to nie moje. Trwałość i projekcja przeciętne.

Sylwia74
Sylwia74

Piękne i eleganckie perfumy! Bottega pachnie zamszem z domieszką kwiatów i odrobiną różowego pieprzu. Do tego mocno wyczuwalna szyprowa baza z paczulą i mchem dębowym. Zapach z jednej strony ciepły i otulający z drugiej zaś chłodny i trzymający na dystans. Dla mnie idealny na jesienne dni. Delikatny, subtelny i niezmiernie luksusowy. Czuję się w nim jak milion dolarów. Taka niewymuszona elegancja na co dzień. Ubrana w zapach dokładam skórzaną torebkę, rękawiczki z mięciutkiej skórki, eleganckie, skórzane szpilki i jestem gotowa na podbój świata! Trwałość zapachu do 5 godzin, projekcja bliskoskórna. Flakon śliczny, klasyczny. Cieszę się, że już go mam :)

androidinv5
androidinv5

Pierwszy kontakt był pozytywny perfumy inne od wszystkich wyróżniające się a takie lubię. Niestety po kilku chwilach pozostał jedynie smród - smród wnętrza starej torebki skórzanej ... W żadnym zapachu nie czułam się jeszcze tak źle . Radzę więc osobom, które zachwycił ten zapach w pierwszej chwili zaczekać kilka godzin zanim zdecydują się na zakup.

gabkap
gabkap

Dziwne to dla mnie perfumy. Ich przetestowanie doradziła mi koleżanka - też perfumoholiczka, mówiąc, że podobno "tak pachnie luksus". Mnie odrzuciło - jaki luksus, zwykły szypr, pomyslałam sobie i też na tej podstawie doszłam do wniosku, że szypry nie są dla mnie. Jakiś miesiąc po tym naszła mnie faza na skórę w perfumach i postanowiłam Bottegę przetestować jeszcze raz. I nastąpiło olśnienie. Zapach mnie zachwycił. Jak mógł mi sie nie spodobać za pierwszym razem - teraz tego nie potrafię zrozumieć. A z tego, co czytałam taka historia z tymi perfumami przydarzyła się nie tylko mnie... Teraz Bottega znajduje się na pierwszym miejscu moich chciejstw i mam nadzieję, że już wkrótce będę miała własny flakon, którym będę się mogła psikać do woli. Bo dla mnie Bottega to taki zapach "podstawowy", którym mogłabym pachnieć na codzień: elegancki i faktycznie trochę luksusowy. Wyczuwam w nim przede wszystkim mięciutką skórkę na podbudowie czegoś słodkiego, choć generalnie jest wytrawny. Tak faktycznie mógłby pachnieć jakaś włoska, wenecka biblioteczka, pełna zabytkowych ksiąg. No i jest dosyć trwały. Cudo!

KALINA
KALINA

Bottege poznałam zaraz w 2011 r. jak stanęła na polkach polskiej Sephory. Widziała gdzies reklamę w tv i tak mnie zafascynowal zapach skory, ze pobieglam przetestować. Pierwszy psik i niuch to byla katastrofa!!! Meska, wstretna woda kolońska tanich lotów. Na ndgarstku okropieństwo. Zmywalam czym prędzej zeby nie czuć tylko tego kwaśnego, dającego po nosie, męskiego smrodku. Do 2015 r. nie odważyłam się podejść do polki z Bottega. Na jesieni robiłam zakupy i pani hojnie obdarzyla mnie próbkami BV, czego nie zauwazylam będąc jeszcze w sklepie. W domu zonk, Bottega Veneta bleee. No i przyszedł dzień gdzie postanowiłam zmierzyć sie jeszcze raz z tym oto znienawidzonym cudeńkiem i psiknelam probka na rękę. I tu nastąpiło olśnienie! Tak pięknego zapachu nie czułam od kilku lat. Ostatnio wszędzie czuję LVEB, Si, jabłka DKNY, Olympee (bron Boże żadnego nie neguję, ba La vi est belkę i Flowerbomb zawsze mam na polce i używam). Mimo wszystko Bottega mnie olsnila, wyszla na mnie przecudowna skora, miekka, elegancka, otulajaca i szalenie kobieca!!! Noe potrafię rozkminiac wszystkich składników perfum, ale to co czuje w BV to najpierw przyjemna ostrość a potem wszechogarniająca slodycz, tak piekna, ze chodzę i wącham siebie, ubranie i zachwycam sie bez konca! Zuzlam wszystkie próbki, ale bylo mi Malo, ciągle myślałam o BV i marzylam o pełnym flakonie. Flakon kupiłam i na razie tak mną zawladnely, ze nie chce nic innego, chce za to kolejna i wieksza flaszkę BV. Mąż twierdzi, ze pachnie luksusowo, elegancko i po prostu pięknie. Zakochałam się w tym zapachu bez pamięci! Rzadko kupuje kolejne flakony tych samych perfum (kilka pod rząd kupiłam jedynie Dolce Vite i La vie Est belle), ale Bottege od kilku mcy kocham bezustannie i ciągle jej chce i mi Malo. Pewnie znudzi mi się, ale ja chce zeby ta chwila, ta przyjemność trwala jak najdłużej. Doszlo do tego, ze używam jej na noc żeby czuć zapach na włosach i poduszce. Jedynie co bym chciała to to zeby byla na mnie bardziej trwala i z większą projekcja, ale zdaje sobie sprawę, ze wtedy moglaby męczyć otoczenie. Bottego jak cie nienawidzilam tak cie kocham i nie zamienię na nic innego. Jesteś doskonala, kazda twoja nutka jest stworzona dla mojego nosa

Margolcia55
Margolcia55

Moje ukochane perfumy od pierwszego "wejrzenia". Zapach dla kobiet z klasą, zapach luksusu i wytworności jak i dojrzałości. Czyli nie dla każdej kobietki lubiącej owocowe, słodkie lub orientalne pachnidła. Ma w sobie trochę coś męskiego, trochę drapieżnego jakiś pazur dlatego przyciąga uwagę otoczenia:) Dla mnie budzi wspomnienia dawnych lat PRL świata pewexu i niedostępnego "zachodu". Jeśli chcę być delikatniejsza to wybieram lżejszą wersję - kolejny zapach BV Eau Legere. Równie wspaniałą:). Trwałość bardzo dobra ale niestety cena tego luksusu kosztuje co wszyscy wiemy ale czego się nie robi...
Jak dla mnie BV przebija wszystkie moje spotkania z zapachami i jest moim nr 1:)

brrownsugar
brrownsugar

Ten zapach jest totalnym zaskoczeniem. Niespodzianką. Tyle razy przechodziłam koło Niego obojętnie. Kiedyś spróbowany, odrzucił mnie swoją nutą jaśminu, którą wyczułam, a za którą nie przepadam. Później dostałam w prezencie maleńką buteleczkę do przetestowania. I ta mała buteleczka stała sobie i czekała na Ten Dzień. Ten Dzień zdarzył się dzisiaj. Przez przypadek wrzucona do torebki, bo nie było pomysłu na zapach z rana. Wczesnego bardzo. Wydawała się nawet niezbyt dobrym pomysłem do pracy. Efekt? Oczarowanie. Początkowo wyczuwalna skóra, choć przecież z nuty bazowej, pięknie rozwinęła się w bukiet kwiatów lekko ożywionych różowym pieprzem. Zapach otulił mnie niczym kaszmirowy szal. Nie tylko mnie wprawił zresztą w dobry nastrój. Wpadła koleżanka, która wzięła buteleczkę do reki, powąchała i rozmarzyła się. Powiedziała, że jest w Nim coś co przywołuje wspomnienia z podróży poślubnej. Piękne wspomnienie, nieprawdaż?:)

Raisa
Raisa

Założę się, że każda albo chociaż większość z nas ma perfumy, które stawiają do pionu. Sprawiają, że plecy się prostują, wzrok podnosi, oddech wyrównuje. Wdech i skłębione żyły się wygładzają, a energia może swobodnie płynąć. Czasem tak działają pełne kwiatowe bukiety albo stare szypry, czasem kadzidła. Na mnie tak działa skóra. A dokładnie: ta skóra.

Bottega Veneta - perfumy kobiety wyprostowanej, że tak to górnolotnie określę. Co nie znaczy, że nieugiętej. Raczej takiej, która potrafi wrócić do pionu. I niekiedy nieźle się wkurzyć.

Jakby ktoś rozerwał bardzo elegancką skórzaną torebkę. Ale nie tak, że nadział się na wystające z kanapy coś, przypadkiem. Ona tę torebkę rozerwała, bo chciała - może dlatego, że to torebka podarowana i z naturalnej skóry, a dama z początku dwudziestego pierwszego wieku naturalnej skóry już nie nosi (a poza tym: „Nie nazywaj mnie damą!”). A może z jakiegoś zupełnie innego, sobie znanego powodu. W każdym razie, jeśli opanowanie i zapał chodzą czasem w jednej parze, to jest to właśnie przypadek tego zapachu. Być może odpowiada za to złożenie skóry i wiercącego w nosie pieprzu.

Czytałam narzekania, że Bottega Veneta jest kopią Cuir Amethyste Armaniego. Czyli: „nic specjalnego”. No jest kopią. Michel Almairac wyjaśniał kiedyś: spędził lata, próbując stworzyć te same akordy, co w Armanim, ale z tańszych składników. I nic nie ująć kompozycji. I udało mu się. Mnie to przekonuje. Nawet podziwiam.

hehehihi
hehehihi

BV to tęsknota za dawnym kochankiem. Za mężczyzną życia, którego się kocha całym sercem. Niestety coś stanęło na przeszkodzie, aby z nim być. Była to miłość absolutna, pasjonująca, do utraty tchu. Każde wspomnienie to nostalgia i smutek. Świadomość, że wspólnie spędzone chwile nigdy nie wrócą rodzi zadumę. On ma już inną, z którą na pozór wiedzie idealne życie. Wciąż jednak kocha ciebie.Taki jest ten zapach. Nieuchwytny, ściskający za serce, zbyt majestatyczny do codziennego użytku. Ma dwa oblicza. Pierwszy to zapach skóry przypominający jego delikatny, ciepły dotyk, który otula niczym kaszmirowy szal. Druga odsłona serwuje nam wrażenie chłodu i dystansu jak świadomość, że nigdy nie znajdziesz nikogo lepszego.

Trwałość jest dobra, wynosi ok. 8h. Z projekcją jest nieco gorzej. Przez pierwsze 2h wyczuwalny na odległość łokcia, potem staje się linearny. Nie jest to jednak wadą, ponieważ gdyby posiadał większą moc, to prawdopodobnie straciłby na elegancji.
Moja fascynacja tym zapachem trwa od jego premiery. Zużyłam kilka odlewek, zaczarował mnie, ale nie byłam pewna, czy go udźwignę. Mam nadzieję, że tak, ponieważ od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką 50 ml tego cuda.

blawatekb
blawatekb

BT-piękno idealne! po prostu mógłby uchodzić, za platońską ideę zapachu. Niesamowicie elegancki i szykowny, do tego stopnia, że nie mam śmiałości spojrzeć mu w oczy,tzn. ubrać na co dzień. Już więcej odwagi mam dla chanelowskiej piątki, równie szykownej, którą noszę sobie od czasu do czasu.
Kompozycja BT nie jest jednoznaczna. Z jednej strony szykowna, z drugiej taka muślinowa, lekka jak piórko. Doskonale ten klimat oddaje filmik reklamowy z drobinkami wirującymi na kremowo-błękitnym tle.
Zapach ten posiada również trzecią, mroczną stronę!Jest to nutka starej piwnicy, do której schodzimy z biciem serca, bo na pewno posiada swoje tajemnice i intrygujące babcine sekrety z czasów młodości.Za tę stronę odpowiada chyba paczula z mchem.

Wszystko to razem daje niesamowitą, piękną kompozycję. Może to głupie, ale tak musi pachnieć sam diabeł, gdy przychodzi na ziemię pod postacią kobiety!

cirilla
cirilla

Myślę, że te perfumy są dla przedziału wiekowego +30...
Duszące, mocne. Wyraziście czuć tu skórę, pieprz trochę mniej, bergamotkę bardziej...
Bottega wypada nachalnie, wręcz dusi swoim aromatem, który dla mnie kojarzy się z panią właśnie dojrzalszą, niż z młodą dziewczyną.
Zapach może niekonwencjonalny, nieczęsto spotykany, ale zupełnie nie mój gust. Trwałość dobra, trzyma się blisko skóry, ale jestem na nie.
towarzystwo skrzywiło nosy, pytajac: "co tak śmierdzi"?:(

hasi
hasi

Uwielbiam te perfumy, zaczynając od samego zapachu a kończąc na wyglądzie. Najczęściej nie zwracam uwagi na wygląd butelki, ale tu mnie zachwyca. A zawartość ?
Gdybym miała opisać BV poprzez obraz to powiedziałabym, że widzę dziewczynę w zamszowej kurtce i kaszmirowym szaliku, która czyta książkę w przykurzonej bibliotece.
Zapach chłodny, ale idealny na jesień/zimę, świetnie się w nim czuję choć nigdy nie usłyszałam żadnego komplementu nosząc je. Klasa !

MondoDiverso
MondoDiverso

No cóż, napiszę krótką,recenzję o zapachu BV.
W mojej opinii BV jest bardzo, bardzo ubogą wersją Cuir Amethyste.
Pierwsze skrzypce gra rozmyta, przewidywalna i drażniąca paczula na przemian z dusznym i nachalnym jaśminem. Gdzieś jest i ten pieprz. Lubię jaśmin,lubię pieprz, ale tutaj podany "na jednorazowym talerzu" nie wzbudza mojego podziwu, a już tym bardziej nie potęguje wrażenia dobrej jakości i estetyki.
Czegoś mi tu brakuje. Może kolejne testy przyniosą odpowiedź. Póki co jestem na NIE.

Trwałość: dobra
Projekcja: bliskoskórna

grudzienszal
grudzienszal

Uwielbiam ten charakterny,niepospolity zapach.Kocham od pierwszego niucha. Skórzany,głęboki i ciepły. Tak pachnie elegancja i luksus.Unosząc się i opadając wiruje na ciele przez cały dzień.Skóra, mech dębowy, różowy pieprz, jaśmin i paczula- to najwspanialsza szyprowa mieszanka!

Arsonist
Arsonist

Perełka. Zapach, który łączy w sobie wszystkie podstawowe smaki: słodycz jaśminu, kwaskowatość bergamotki, goryczkę mchu i pikanterię pieprzu - a wszystko to podane na najwyższej jakości skórkowo-paczulowej bazie.

Zaskoczyło mnie również, jak doskonałe proporcje dobrano. W przeciwieństwie do wielu znanych mi perfum, tu żadna z nut nie wybija się na prowadzenie, pozostawiając niedosyt pozostałych. Każdy składnik czuć czysto i wyraźnie - a jednocześnie są one bardzo gładko ze sobą zmiksowane, tworząc naprawdę piękną, wielowymiarową kompozycję.

Bottega Veneta to zapach na jesień i raczej na dzień, ze względu na swoją wielką subtelność i wyważenie. Do pięknego płaszcza, szaliczka w kratkę Burberry i klasycznych, skórzanych dodatków. ;)

amanda
amanda

Zapach luksusowy,czuć tę wysoko gatunkową mięciutką skórę,która wręcz aksamitem rozpływa się w dłoni.
Jest odrobina mchu dębowego i różowy pieprz,który lubię w perfumach bo przeważnie nadaje zapachom rumieńców.
Piękna skóra z nutą słodyczy,nie tylko na wyjątkowe okazje.
W zwykłym szarym dniu,też należy nam się odrobina luksusu.

ela812
ela812

Zapach jest przepiękny. Złożony z niewielu nut, ale dobranych tak mistrzowsko, że rozpływam się z zachwytu. Pachnie delikatną luksusową słodyczą. Coś, jak słodko-paczulowa skórka. Nie ma wielkiej mocy rażenia, ale nie jest mu to potrzebne. Uważam, że jego projekcja jest w sam raz. Tym bardziej, że trwałość jest spora, co sprawia, że posmak luksusu jest z nami długo.
Ta kompozycja nikogo nie zadusi, nie przytłoczy, ani nie odrzuci. I nawet, jeśli nie każdy zapała do niej taką miłością, jak ja, to z pewnością nikt nie stanie się jej wrogiem. Sądzę, że to taki w pewnym sensie neutralny zapach, mogący trafić w gusta wielu osób.
Nie wyczuwam tu wszystkich wymienionych składników, ale to, co czuję, jest piękne.
To jest mój zapach - kolejny ukochany.
Ma tylko jedną wadę - cenę (ale to juz zapewne wiecie ;-) )

Edit: w ciepłych porach roku zapach jest słodszy, natomiast w dni chłodniejsze czy deszczowe wychodzi szyprowa nuta, dośc intensywna. Nie spodziewałam sie tego i sądziłam nawet, że zaliczenie tego zapachu do grupy szyprów, to jakieś przeoczenie. A tu proszę, taka niespodzianka! Jak zapach jest z "dobrej stajni" i solidnie zmieszany, to i na mojej skórze (która wysładza bardzo wszystko - stety/niestety) wyjdzie jego szlachetna natura :-)

gdruzbiak
gdruzbiak

Klasa i elegancja sama w sobie, tak jak torebki tej firmy. Czuć to w momencie aplikacji, a potem nawet jeszcze bardziej staje się elegancki. Nuta skory jest wyczuwalna ale ja ją uwielbiam więc dla mnie może być mocna. Apteki w tym zapachu w ogóle nie czuję ale może dla innych to nuta mchu dębowego i paczuli tak się układać. Dla mnie to majstsztyk i co najważniejsze niesamowicie trwały, ja go czuję pełne 8h, jak wracam z pracy to jeszcze jest wyczuwalny. Na pewno zakupię kolejne flakoniki.

Melitele
Melitele

Całość zmysłowa, bogata, ciepła i słodka.
Wyczuwam tu jedynie czekoladowy jaśmin. Żadnych zadziornych, wytrawnych nut, zero skóry.
Jest gładko, przyjemnie i zupełnie linearnie.

Beata Maria
Beata Maria

Zapach luksusu. Zdecydowanie na mnie bez mała od razu wyczuwalna baza czyli paczula, mech dębowy i skóra. ta ostatnia podana w sposób bardzo elegancki, delikatny i ciepły. Bardzo dobrze "skrojony" zapach zamkniety w prostym i jednocześnie eleganckim flakonie. Polecam.

Caligo
Caligo

Te perfumy zdają się być piękne, eleganckie, a nawet seksowne dopóki nie pozna się Cuir Amethyste Armaniego - te pan Almairac stworzył jako pierwsze, by potem skopiować samego siebie, wypuszczając zapach o nazwie Bottega Veneta. Ktoś powie: no to mamy dwa piękne i wyrafinowane skórzane zapachy. Czysty zysk. Hmm.

Wyobraźmy sobie, że Monet po namalowaniu obrazu "Impresja, wschód słońca", od którego to tytułu nazwę wziął impresjonizm, maluje kopię tego obrazu i nadaje mu tytuł "Impresja, zachód słońca". Ogłasza, że to całkowicie nowatorska koncepcja postrzegania barw, bo przecież zmienił w obrazie kropkę czerwoną na pomarańczową...

Poza wszystkim, Cuir Amethyste wydaje mi się pełniejszym, po prostu lepiej pomyślanym zapachem.

Almaria
Almaria

Elegancja, lekkość i szyk zamknięte w prostym a jednak stylowym flakonie. Piękna włoska bergamotka ,męch dębowy no i ta delikatna, cudowna woń skóry. Takiej z eleganckiego sklepu z damskimi torebkami. Zapach lekki,świeży, odrobinę słodki ale skóra i paczula trzymają wszystko w równowadze. Tak może pachnieć luksus.

Alarte
Alarte

Jest tu wyraźnie gorzko, ale ja lubię gorzkie nuty w damskich zapachach - najczęściej zapach robi się przez to bardziej interesujący. Wyraźny jest też zapach skóry, ale nie takiej wiszącej u górala na płocie, tylko luksusowego skórzanego wyrobu w bardzo dobrym sklepie. Nie czuję tu żadnej apteki, tylko elegancję wysokiej klasy.
Dla wielu pań ten zapach pewnie będzie zbyt gorzki, ale radzę spróbować - wrażenie wytrawnej elegancji gwarantowane.

perfumeholic88
perfumeholic88

EDIT: Po 2 latach od poznania muszę drastycznie zmienić opinię. Nie wiem co się stało,, ale nie postrzegam już BV tak samo jak wcześniej, a mówiąć zupełnie szczerze stał się on zapachem, którego nie lubię i który mnie drażni kiedy go nosiłam i nie chcę już ani kropli. Co więcej czuję ogromne podobieństwo do znienawidzonej Rogue Rihanny, a wcześniej temu zaprzeczałam. Ciekawe jak zapach może się zmienić po czasie. Ja BV skreślam na zawsze i dziękuję zdrowemu rozsądkowi, że wtedy w przypływie zachwytu nie zdecydowałam się na zakup flaszk, bo teraz gorzko bym tego żałowała.

Bardzo interesujący szypr dla fanek paczuli ( czyli dla mnie), bo to ona gra tu pierwsze skrzypce. Jest dosyć intensywna, ale nie przytłacza i nie stara się za wszelką cenę zagłuszyć innych składnków. Pozwala zbliżyć się mchu i bergamotce za sprawą której jest tu taka nutka świeżości.
Ten zapach napewno się wyróźnia na tle dzisiejszych kompozycji z tej grupy zapachowej. Jest zadziorny, ale nie brak mu elegancji. Do skórzanej kurtki jak znalazł!

xenia012
xenia012

Pamiętam czasy w latach 80siątych kiedy jeździłam z mamą za granicę.Wchodząc do dużych galeriowych sklepów byłam oszołomiona bogactwem.Skórzane kurtki,torebki,piękna biżuteria i ten zapach-te perfumy właśnie tak pachną-luksusem wtedy niedostępnym dla mnie. Wyraźnie czuję skórę,taką garbowaną,luksusową.Te perfumy muszą mieć odpowiednią oprawę,są wyjątkowe.Początkowa nieco apteczna nuta jest urzekająca a to co dzieje się dalej...ech
Czuć klasę i szyk,więc nie jest to zapach na co dzień.Jedyne co zniechęca to cena...

Izabela
Izabela

Ten zapach nie otula, tylko oplata i nie pozwala się wyrwać. Kobiecy, skórzany, jednak nie dla mnie. Jest tak mocny, że po 12 godzinach wciąż go czuć. Bardzo ciekawe zestawienie składników, przypomina mi Daim Blond SL. Kompozycja oryginalna, nie wyczuwalna często na innych kobietach. Na pewno to nie perfumy "casual". Flakon przepiękny, przyciągający uwagę swoją elegancją.

Beatafm
Beatafm

Bottega Veneta - pierwsze odczucie aptekarski zapach, wyczuwam miętę (zioła), których nie ma w składzie, potem bergamotka, ale króciutko, i pieprz, ale cały czas ziołowo, świeżo. Paczula nie przydymiona, tylko ostra, aromatyczna.
Ogólnie przyjemnie, świeżo, a przede wszystkim woń odmienna od ogólnie znanych, a to duży atut. Nie wypowiem się na razie o projekcji i trwałości, muszę go poznać, zobaczę, czy się zaprzyjaźnimy, czy to tylko jednorazowy wyskok :))

czarnalulu
czarnalulu

Tak pachnie elegancja, no i właśnie też tak mi się kojarzy. Zapach niebanalny, wytworny, kuszący czy jak kto woli wabiący. Przyciąga nosy bardziej męskie niż kobiece. Po prostu jest kwintesencą kobiecości.
Ma w sobie delikatny smuteczek jesiennych wieczorów - a ja kocham jesień. Idealnie nosi się z zamszową kurtką i rękawiczkami, do tego dłuuugi, ciepły szal, kozaki na obcasie i jest Pani Bottega w pełnej krasie. Wieczorem przychodzi do domu, zasiada wygodnie w fotelu, otwiera książkę w skórzanej oprawie i czyta, czyta...
Cudo. Polecam.

150.00 USD
255.00 USD
255.00 USD
Bottega Veneta Eau de Parfum Set Limited Edition 320 Value

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bottega Veneta Bottega Veneta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bottega Veneta Bottega Veneta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bottega Veneta marki Bottega Veneta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bottega Veneta marki Bottega Veneta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Perles De Lalique Cartier La Panthere Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Guerlain Shalimar Parfum Initial Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Dune Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Christian Dior Poison Christian Dior Midnight Poison Hermes Elixir des Merveilles Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Kenzo Kenzo Amour Chanel Chance Eau Fraiche Christian Dior Dolce Vita Narciso Rodriguez Narciso Chanel Coco Eau de Parfum Christian Dior Hypnotic Poison Thierry Mugler Alien Essence Absolue Viktor&Rolf Flowerbomb Yves Saint Laurent Elle