Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Bouquet di Violette Borsari dla kobiet

Bouquet di Violette Borsari dla kobiet

Bouquet di Violette marki Borsari to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Bouquet di Violette został wydany w 1980 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, piżmo, irys, jaśmin, hiacynt, wanilia, heliotrop, róża, konwalia i fiołek.

Wetyweria Piżmo Irys Jaśmin Hiacynt Wanilia Heliotrop Róża Konwalia Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bouquet di Violette by Borsari.

Bouquet di Violette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Borsari Bouquet di Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Borsari Bouquet di Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bouquet di Violette marki Borsari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bouquet di Violette marki Borsari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Prada Infusion d'Iris Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Bvlgari BLV Absolute Emanuel Ungaro Divas Lancaster Aquasenses Diptyque Tam Dao Boucheron B Miya Shinma Kaze Annika Sorenstam Annika Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Neotantric Manic Love for Her Crabtree & Evelyn Iris