Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Bouquet di Violette Borsari dla kobiet

Bouquet di Violette Borsari dla kobiet

Bouquet di Violette marki Borsari to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Bouquet di Violette został wydany w 1980 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, piżmo, irys, jaśmin, hiacynt, wanilia, heliotrop, róża, konwalia i fiołek.

Wetyweria Piżmo Irys Jaśmin Hiacynt Wanilia Heliotrop Róża Konwalia Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bouquet di Violette by Borsari.

Bouquet di Violette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Borsari Bouquet di Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Borsari Bouquet di Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bouquet di Violette marki Borsari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bouquet di Violette marki Borsari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Boucheron B Shania Twain Shania Starlight Lancome Magnifique Eau de Toilette Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Lalique Encre Noire Pour Elle FCUK FCUK Connect Her Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum Lulu Beauty Lulamae