Marki » B » cytrusowo - gourmand « Grupy

Aqua Classica di Parma Borsari dla kobiet

Aqua Classica di Parma Borsari dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Aqua Classica di Parma marki Borsari to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Aqua Classica di Parma został wydany w 1880 roku. Nutami głowy są lima, bergamotka, pomarańcza i cytrusy; nutami serca są bazylia, rozmaryn i geranium; nutami bazy są imbir, bluszcz, drzewo sandałowe, piżmo i dąb.

Lima Bergamotka Pomarańcza Cytrusy

Bazylia Rozmaryn Geranium

Imbir Bluszcz Drzewo sandałowe Piżmo Dąb

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Classica di Parma by Borsari.

Aqua Classica di Parma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Borsari Aqua Classica di Parma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Borsari Aqua Classica di Parma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Classica di Parma marki Borsari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Classica di Parma marki Borsari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Laurence Dumont Eau de Cologne - Vanilla Laura Mercier Eau Gourmande Tarte Au Citron Black Phoenix Alchemy Lab ASP Viper Snake Oil Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 4: L'Orangerie Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2002 Ebba Los Angeles By Sand Profumi di Pantelleria Jailia Histoires de Parfums 1873 Love & Toast Candied Citron Payard Bergamot Truffle Akon Konvict Femme ID Parfums Jardin de Sicile