Marki » B » orientalno - fougere « Grupy

Panama Borsalino dla mężczyzn

Panama Borsalino dla mężczyzn

Miałem: 1

Panama Borsalino dla mężczyzn Zdjęcia

Panama marki Borsalino to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Panama został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enrico Scartezzini. Nutami głowy są nuty ziołowe, cytrusy i fiołek; nutami serca są nuty wodne, jaśmin, goździk (przyprawa), gałka muszkatołowa i imbir; nutami bazy są drewno kaszmirowe, tytoń, paczula, ambra, białe piżmo i wetyweria.

Nuty ziołowe Cytrusy Fiołek

Nuty wodne Jaśmin Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa Imbir

Drewno kaszmirowe Tytoń Paczula Ambra Białe piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Panama by Borsalino.

Panama Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Borsalino Panama, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Borsalino Panama, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Panama marki Borsalino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Panama marki Borsalino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Lancome Hypnôse Homme Giorgio Armani Armani Attitude Puma Flowing Man Police Wings Pour Homme Pierre Cardin Bleu Marine Pour Lui Jean Paul Gaultier Cologne Le Male Summer 2008 Pierre Balmain BalMan Lucky Brand Lucky You for Men Opus Oils Divine: Eros Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Adolfo Dominguez U Black Hombre En Voyage Perfumes Poete de Carmel