Marki » B » orientalno - fougere « Grupy

Panama Borsalino dla mężczyzn

Panama Borsalino dla mężczyzn

Miałem: 1

Panama Borsalino dla mężczyzn Zdjęcia

Panama marki Borsalino to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Panama został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Enrico Scartezzini. Nutami głowy są nuty ziołowe, cytrusy i fiołek; nutami serca są nuty wodne, jaśmin, goździk (przyprawa), gałka muszkatołowa i imbir; nutami bazy są drewno kaszmirowe, tytoń, paczula, ambra, białe piżmo i wetyweria.

Nuty ziołowe Cytrusy Fiołek

Nuty wodne Jaśmin Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa Imbir

Drewno kaszmirowe Tytoń Paczula Ambra Białe piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Panama by Borsalino.

Panama Recenzje Perfum

Panama by Borsalino 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Borsalino Panama, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Borsalino Panama, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Panama marki Borsalino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Panama marki Borsalino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Cerruti CerrutiSi Puma Puma Man Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Givenchy Givenchy Play Intense Accord Parfait Ambre & Lavande Hollister Socal for Men Menard Menard for Men Lucky Brand Lucky You for Men Yves Saint Laurent Jazz Prestige Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Jeanne Arthes Ice Breaker