Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Donna Borsalino dla kobiet

Donna Borsalino dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Donna marki Borsalino to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Donna został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, mandarynka, jaśmin, konwalia, bez, róża, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, fiołek, brzoskwinia, drzewo kaszmirowe, drzewo sandałowe i ambra.

Cytrusy Mandarynka Jaśmin Konwalia Bez Róża Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Fiołek Brzoskwinia Drzewo kaszmirowe Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Donna by Borsalino.

Donna Recenzje Perfum

Donna by Borsalino 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Borsalino Donna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Borsalino Donna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Donna marki Borsalino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Donna marki Borsalino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Banana Republic Alabaster Fine Fragrances & Cosmetics Tweed Esteban Tourbillon de thé Indult Isvaraya Sarah Jessica Parker Twilight Guerlain Les Voyages Olfactifs 01 Paris-Moscow Bath and Body Works Twilight Woods Laura Ashley Exotic Amber Arno Sorel Jardins de Babel Women Gosh Bitch Segreti di Lucca Luludi - Fiori Nomadi