Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Donna Borsalino dla kobiet

Donna Borsalino dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 2

żółtych kwiatów

Donna marki Borsalino to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Donna został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, mandarynka, jaśmin, konwalia, bez, róża, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, fiołek, brzoskwinia, drzewo kaszmirowe, drzewo sandałowe i ambra.

Cytrusy Mandarynka Jaśmin Konwalia Bez Róża Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Fiołek Brzoskwinia Drzewo kaszmirowe Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Donna by Borsalino.

Donna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Borsalino Donna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Borsalino Donna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Donna marki Borsalino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Donna marki Borsalino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Comme des Garcons Odeur 53 Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Prada No1 Iris Esteban Patchouli Tocca Stella Dorin Un Air de Paris Avon Spotlight Tova Beverly Hills Tova Signature Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Oriflame Volare