Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Borsalino Pour Elle Fleurie Borsalino dla kobiet

Borsalino Pour Elle Fleurie Borsalino dla kobiet

Borsalino Pour Elle Fleurie Borsalino dla kobiet Zdjęcia

Borsalino Pour Elle Fleurie marki Borsalino to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Borsalino Pour Elle Fleurie został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są neroli, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są osmantus, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, irys, paczula i ambra.

Neroli Bergamotka Cytryna Amalfi

Osmantus Jaśmin Ylang-ylang

Piżmo Irys Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Borsalino Pour Elle Fleurie by Borsalino.

Borsalino Pour Elle Fleurie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Borsalino Borsalino Pour Elle Fleurie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Borsalino Pour Elle Fleurie marki Borsalino. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Borsalino Pour Elle Fleurie marki Borsalino reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Provocative woman Guerlain Angélique Noire Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur Jeanne Arthes Cobra for Her Version Inedite Kanabeach Kanabeach Femme Montblanc Presence d`Une Femme Intense Gabriela Sabatini Summer Roxana Illuminated Perfume Lyra DSH Perfumes Parfum de Luxe Anucci Anucci Femme Xerjoff Oesel Jeanne Arthes Arome Arthes