Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Il Bacio Borghese dla kobiet

Il Bacio Borghese dla kobiet

ozonowy
Il Bacio Borghese dla kobiet Zdjęcia Il Bacio Borghese dla kobiet Zdjęcia

Il Bacio marki Borghese to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Il Bacio został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są frezja, wiciokrzew, jaśmin, konwalia i róża; nutami serca są melon, brzoskwinia, Śliwka i marakuja; nutami bazy są piżmo, ambra, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Frezja Wiciokrzew Jaśmin Konwalia Róża

Melon Brzoskwinia Śliwka Marakuja

Piżmo Ambra Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Il Bacio by Borghese.

Il Bacio Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Il Bacio nie jest typowym swiezakiem z domieszka owocow, mimo iz piramida zapachu na to wskazuje.
Pachnie bardzo kobieco, nuty kwiatow sa zaledwie otoczone mgielka owocow, a baza stanowi ciekawe, klasyczne dopelnienie zapachu.
Zapach jest wlasciwie na pograniczu kategorii owocowej i kwiatowo zielonej.
Z nut owocowych marakuja wydaje sie byc najbardziej dominujaca i wszyscy ktorzy znaja ten owoc wiedza, ze jest on slodko - cierpki.
Il Bacio jest doskonalym uzupelnieniem biurowej garderoby - nadaje sie do pracy, ale bedzie rowniez odpowiedni na spotkania z przyjaciolmi.
Bradzo kobiecy i faktycznie bardzo trwaly.
Butelka to zadne dzielo sztuki, ale sam zapach - to po prostu klasyka.
Dziwi mnie, ze cena jest smiesznie niska, bo za ta jakosc spodziewalabym sie zaplacic conajmniej 2-3 razy tyle
Z dostepnoscia nie ma problemu, zwlaszcza w zagranicznych perfumeriach online i najbardziej znanych aukcjach internetowych.
Tester mozna nabyc za bezcen!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Borghese Il Bacio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Borghese Il Bacio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Il Bacio marki Borghese. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Il Bacio marki Borghese reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Luciano Soprani Jolie Grassroots Happily Ever After Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Benetton Essence of United Colors of Benetton Woman Lulu Castagnette Just 4 U :-X Gin Tonic Happy Hour Women Lanvin Jeanne La Rose So...? So...?Desirable Bronnley Apricot & Almond Michael Kors Very Hollywood Sparkling Jeanne Arthes Boum