Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Borbonese Borbonese dla kobiet

Borbonese Borbonese dla kobiet

tropikalny

Borbonese marki Borbonese to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Borbonese został wydany w 1993 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, irys, ambra, róża, fiołek, brzoskwinia, , piwonia i mango.

Piżmo Irys Ambra Róża Fiołek Brzoskwinia Piwonia Mango

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Borbonese by Borbonese.

Borbonese Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Borbonese Borbonese, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Borbonese Borbonese, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Borbonese marki Borbonese. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Borbonese marki Borbonese reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin Sur Le Nil Escada Sunny Frutti Escada Island Kiss Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2005 Antonio Puig Barbie B Azzaro Pink Tonic Butterfly Edition Novae Plus Pearl Silver Sarantis C-Thru Ruby Opus Oils Burlesque: Siren Ministry Of Sound Nightlife for Her Mirato Malizia Bon Bons Primobacio Jeanne Arthes Boum Que Calor