Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

West Side Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

West Side Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Mam: 5 Miałem: 2 Chcę: 7 Ukochany zapach: 1

West Side Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia West Side Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

West Side marki Bond No 9 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. West Side został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia, ylang-ylang i róża.

Piwonia Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Ylang-ylang Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about West Side by Bond No 9.

Rose Ispahan
Rose Perfection

West Side Recenzje Perfum

MaJa007
MaJa007

"Mam tę moc,mam tę moooooooc"jak śpiewa Elsa z Krainy Lodu....West Side jest prosty i przepiękny-na mojej skórze czuc rózę i wanilię z piżmem,Tylko tyle?Aż tyle,zapach ma ogromną moc-i nie chodzi tylko o trwałosć(9-10 godz)ale również jak się czuję otoczona obłokiem tego zapachu-upojnie slodki jak jakiś magiczny elixir z Olimpu,a przy tym świetlisty i wibrujący,zauwazalny i komplementowany,Czuję się w nim niesamowicie kobieco,szczególnie że wyróznia się w tlumie innych zapachów;przypuszzcam,że gdyby Wenus nosila perfumy byłby to własnie West Side <3

Harlem Nocturne
Harlem Nocturne

Być może jest zbyt wcześnie na dodanie tej recenzji, bo West Side trafiły do mnie wczoraj, zupełnie nieoczekiwanie, jako prezent urodzinowy, ale robię to „z potrzeby serca” i mam spokojne sumienie. Przyznam, że wcześniej nawet nie kojarzyłam tych perfum, choć markę Bond No. 9 darzę szacunkiem, a większość jej kompozycji (spośród tych, które dotychczas poznałam) uważam za co najmniej godne uwagi.
Z zaciekawieniem spryskałam więc nadgarstek i stało się coś na co czekałam od dawna – miłość od pierwszego niuchnięcia i to nie byle jaka, pierwsza z brzegu miłość – totalne oszołomienie, przysłowiowy grom z jasnego nieba. Dotychczas za swój signature scent uważałam Boudoir, które są dla mnie perfumami szczególnymi, jednak poznanie West Side sprawiło, że nic nie jest już dla mnie takie jasne i oczywiste. Jak to zazwyczaj z miłościami bywa, nie jestem w stanie racjonalnie wyjaśnić dlaczego jest tak, a nie inaczej, co spowodowało, że wpadłam po uszy i nie potrafię przestać obwąchiwać samej siebie kiedy noszę West Side.
Struktura zapachu jest w zasadzie prosta i niezaskakująca, a jednak jest w niej coś niezwykłego, magicznego, do granic przyzwoitości mojego. West Side opierają się przede wszystkim na róży. Klasycznie pięknej, lekko pudrowej, pełnej retro uroku róży, która kusi swą urodą, choć nie jest pozbawiona kolców. Róża spoczywa na miękkim, krystalicznie czystym, piżmowym posłaniu, otacza ją ciepła, stonowana słodycz wanilii i ambry, całości dopełnia zmysłowy, ale subtelny zapach ylang-ylang.
West Side to perfumy, które wręcz kipią naturalną klasą, niewymuszoną elegancją, szykiem. Łączą w sobie przeszłość i teraźniejszość. One nie są „na pokaz”, nie krzyczą, nie starają się zawładnąć mną oraz moim otoczeniem, choć mogą pochwalić się fantastyczną trwałością i ponadprzeciętną mocą. Odnoszę wrażenie, że one są częścią mnie, moją drugą skórą. Nadal trudno jest mi uwierzyć, że to piszę, ale gdybym miała wybrać perfumy, z którymi chciałabym być kojarzona, byłyby to West Side.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 West Side, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 West Side, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum West Side marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu West Side marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Lorenzo Villoresi Teint de Neige Vivienne Westwood Boudoir M. Micallef Gaiac Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Rochas Byzance Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Montale Sweet Oriental Dream Lanvin Arpege Carner Barcelona Tardes Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah One of Those Lithium [3Li] Hermes Elixir des Merveilles Annayake Miyako Rochas Femme Rochas Cacharel Gloria Montale Intense Cafe Estée Lauder Sensuous Serge Lutens Chypre Rouge Chanel Chanel N°5