Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Washington Square Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

skórzany
Washington Square Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Washington Square marki Bond No 9 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Washington Square został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, estragon, róża, skóra, bergamotka, geranium, biały miód, ambra i piżmo.

Wetyweria Estragon Róża Skóra Bergamotka Geranium Biały miód Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Washington Square by Bond No 9.

Washington Square Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Washington Square, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Washington Square, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Washington Square marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Washington Square marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
La Perla Charme Avon True Glow Jil Sander Style Marc Jacobs Daisy Shiseido Zen Tom Ford Purple Patchouli Clean Wellness by Clean Purity Hilde Soliani Ti Amo: Iris Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk La Prairie Life Threads Silver Neotantric Manic Love for Her Lalique Lalique Edition Limitee 2011