Marki » B » aromatyczno - wodne « Grupy

ozonowy
wodny
morski
Wall Street Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Wall Street marki Bond No 9 to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Wall Street został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest David Apel. Perfumy zawierają takie składniki, jak skóra, lawenda, piżmo, pistacja, ogórek, cytryna, kminek, wetyweria, gorzka pomarańcza, Żywice, wodorosty i ambra.

Skóra Lawenda Piżmo Pistacja Ogórek Cytryna Kminek Wetyweria Gorzka pomarańcza Żywice Wodorosty Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wall Street by Bond No 9.

Freedom
CK One Summer 2015

Wall Street Recenzje Perfum

garygarfild
garygarfild

świeżość i wodno-ozonowy wymiar WS jest imponujacy jak dla mnie. Z czasem nabiera jeszcze lekkiego podmuchu dajacego wrazenie duuuzej przestrzeni. Trwałość i projekcja na medal. Doskonały męski( mimo wszystko)zapach. High level zapachowy.

JayKay
JayKay

Dzisiaj w 32 stopniowym upale sprawdził się znakomicie!

Intensywnie zielony, odświeżający z nutką wręcz inhalującą, wodno-ozonowy, metaliczny. Mam również skojarzenia ze świeżo ściętą trawą, momentami sianem.

Jeśli chodzi o rozpoznawalną ingrediencję to na mój nos Wall Street jest zdominowany przez ogórka, wodorosty, lawendę i kminek. Wyraźne nuty cytryny, wetywerii i... bazylii. Ambra.

Projekcja nawet po 8h dobra!, trwałość całodzienna. Jak na świeżaka to parametry DOSKONAŁE.

EDIT:
Nie wiem dlaczego Wam, wytrawnym nosom, nie przypomina on... GIT Creeda!!! Wyczuwam spore podobieństwo, szczególnie za sprawą tej zieloności, trawy, siana i nutki świeżości. W bazie już się rozjeżdżają i moim zdaniem Wall Street jest tam gdzie GIT nigdy nie będzie czyli w moim top 5!

10/10
Mój ss na lato.

vertigo
vertigo

Wall Street.
Moje oczekiwania były ogromne. Marka, cena, nazwa i obietnica zapachu pieniędzy ;)
Ciekawiło mnie, jak zagrają razem skóra, ogórek i pistacje.
Chyba próbkę zamówiłam właśnie ze względu na pistacje.

Jednak zapach, jak napisał poprzedni recenzent, to głównie OGÓREK. Gdy dotknął mojej skóry i przez cały czas czułam tylko ogórek i jakieś wodno-ozonowe nuty, byłam bardzo rozczarowana.
Przekazałam próbkę mojemu mężczyźnie.
Na nim zapach zyskuje dużo cytrusów i trochę czegoś ostro-drzewnego, może to wetiweria i właśnie kolendra.
Ale wciąż ani śladu po skórze i pistacjach!

Aczkolwiek...rzeczywiście coś w Wall Street jest. Czuć, że to ma jakość, że to jest drogie.
Ogórek, ale naprawdę dobry ogórek ;D

Zapach jest bardzo trwały: 1/4 próbki wystarczała na czas od rana do wieczora. Projekcja też jest zadowalająca.

Jednak ciągle się zastanawiam, czy Wall Street jest wart swojej ceny.
W końcu to tylko OGÓREK.
Więc chyba jedynie dla miłośników gatunku wodno-aromatycznego.

matlak
matlak

Zapach od razu przypadł mi do gustu. Nie przypomina mi żadnej innej wody toaletowej/perfumowanej. Kłuje w nosek swoją świeżością i to mi się podoba. Głownie wyczuwam OGÓREK, cytrusy, gorzka pomarańcza inne ciężko wyłapać bo mam nie wprawiony nos. Trwałość oraz projekcja na bardzo dobrym poziomie. Ogólnie ocena za zapach 7/10. Chciałbym posiadać go w swojej kolekcji jako drugi po SF.

Wall Street by Bond No 9 3.50 out of 5 based on 19 ratings and 4 user reviews

Bond No. 9 Downtown Wall Street eau de parfum unisex 3.3 oz
Bond No. 9 Downtown Wall Street eau de parfum unisex 3.3 oz
Eau De Parfum 3.4oz
154.99 USD
Bond No. 9 Wall Street by Bond No. 9 Eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Unisex
FragranceX.com
Bond No. 9 Wall Street Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
300.00 USD
300.00 USD
Bond No. 9 New York 'Wall Street' Eau de Parfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Wall Street, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Wall Street, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wall Street marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wall Street marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Aventus Thierry Mugler A*Men Pure Malt Nasomatto Black Afgano Lubin Idole Eau de Parfum Amouage Jubilation for Men Chanel Egoiste Platinum Thierry Mugler A*Men Pure Havane Lalique Hommage a L'Homme Christian Dior Dior Homme Intense Carolina Herrera 212 VIP Men Christian Dior Dior Homme Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Abercrombie & Fitch Fierce Olivier Durbano Black Tourmaline Christian Dior Fahrenheit Absolute By Kilian Straight to Heaven Montale Dark Aoud Comme des Garcons Amazingreen Creed Tabarome Carolina Herrera 212 Men