Marki » B » kwiatowo - zielone « Grupy

Union Square Bond No 9 dla kobiet

Union Square Bond No 9 dla kobiet

skórzany

Union Square marki Bond No 9 to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Union Square został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stephen Nilsen. Nutami głowy są trawa i konwalia; nutami serca są frezja i brzoza; nutami bazy są piżmo i ambra.

Trawa Konwalia

Frezja Brzoza

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Union Square by Bond No 9.

Union Square Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Union Square, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Union Square, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Union Square marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Union Square marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Kenzo Parfum d`Ete Elizabeth Arden Blue Grass Serge Lutens Un Lys Roberto Verino VV Bond No 9 Central Park Pierre Balmain Vent Vert CB I Hate Perfume Tea/Rose Avon Wish of Luck Viktor&Rolf Eau Mega Ayala Moriel Les Nuages de Joie Jaune Stacked Style Baroque Bleu Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys