Marki » B » cytrusowe « Grupy

Texas Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Texas Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Texas marki Bond No 9 to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Texas został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, czarna porzeczka i ananas; nutami serca są jaśmin, neroli, gardenia, konwalia i hedione; nutami bazy są wetyweria, piżmo, mech dębowy, kardamon i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Czarna porzeczka Ananas

Jaśmin Neroli Gardenia Konwalia Hedione

Wetyweria Piżmo Mech dębowy Kardamon Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Texas by Bond No 9.

Texas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Texas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Texas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Texas marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Texas marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Lancome O de Lancome Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Fragonard Citron Carolina Herrera 212 H2O Lili Bermuda Fresh Water Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Antica Farmacista Grapefruit Tonatto Profumi Iss Krigler Relaxing Verbena Bronnley Lemon & Neroli Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh The Organic Pharmacy Organic Glam Citron