Marki » B » « Grupy

So New York Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

kakaowy
kawowy
So New York Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

So New York marki Bond No 9 to perfumy dla kobiet i mężczyzn. So New York został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kakao, kawa i mirabelka.

Kakao Kawa Mirabelka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So New York by Bond No 9.

So New York Recenzje Perfum

fiorimi
fiorimi

"Ogłaszam wiadomość , dzisiaj wyjeżdżam, chcę być jego częścią , tego Nowego Jorku, Nowego Jorku ..." jak śpiewał Frank Sinatra . Pod warunkiem że on tak właśnie pachnie ! Porannym spacerem, oceaniczną bryzą , delikatną caffe latte z pianką nieśpiesznie sączoną w kawiarence za rogiem . W stylowej, klimatycznej kawiarence z czerwoną markizą i ogromnym neonem.
So New York to przede wszystkim młodość i rześkość . Otwarcie uderza świeżością taką po kąpielową kiedy mamy jeszcze wilgotną skórę i włosy pachnące szamponem. Cudownie ! Potem robi się mlecznie , nie potrafię się oprzeć wrażeniu że pachnę słodkim mlekiem skondensowanym a może to wysokogatunkowe kakao ... nie to jednak kawa z ciepłym mlekiem. Na tym etapie mam ochotę psiknąć sobie do nosa ;) Zapach migocze i mieni się na skórze co powoduje że trudno wychwycić poszczególne nuty . Jest puszysty , ciepły delikatnie słodki , orzeźwiający i trwa nieskończenie długo przytulony do skóry.
Oszalałam z miłości i zdecydowanie " Chcę się budzić w mieście które nigdy nie zasypia..." jak śpiewał Frank Sinatra :)

hasi
hasi

Obok Chinatown mój ulubiony Bond.
Słodka mirabelka podkręcona kakao, a potem oblana mleczną kawą. Nut kwiatowych w ogóle nie wyczuwam.
Zapach jest bardzo smakowity, kojarzy mi się z małą, przytulną kawiarnią, gdzie do ciasta ze śliwką podaje się mocne espresso. Nie jest to może kulinarny lot w kosmos, ale na pewno super poprawiacz humoru.
So New York jest świetnie zmieszany, nie ma w nim żadnych fałszywych nut, od początku do końca dobrze się nosi.
Nie jest to żaden ulepek, dzięki kawie i kakao słodycz mirabelki jest zrównoważona i taki osobnik jak ja- słodycze wolący jeść niż nimi pachnieć- spokojnie daje radę.
Parametry bardzo dobre, flaszką możnaby zabić. :)

Savanoja
Savanoja

Wpadłam w zachwyt, niedowierzenie, mało nosem dziury nie zrobiłam w nadgarstku. Otwarcie to dojrzała, soczysta śliweczka posypana dobrym gatunkowo kakao, mirabelka, delikatna i słodka. Za jakiś czas pojawia się delikatna kawa, nie przepalona i cierpka, tylko taka jak lubię, z dużą ilością mleka, pychota. Nutki kwiatowe pojawiają się jakby gdzieś w tle, jest naprawdę bardzo przyjemnie, jak w miłej, przytulnej kawiarence w słodkim, jasnym i pastelowym wystroju wnętrza.
Od tego momentu zaczęłam wstrzymywać oddech, bo przeważnie takie zapachy zaczynały przybierać syntetyczną postać, wyłaziły plastikowe, fałszywe akordy. Ale w So New York nic takiego się nie dzieje!!! Jest wspaniale, naturalnie, przepysznie. Z upływem czasu kompozycja cichnie, kwiatowe nutki znikają a pozostaje delikatne i cierpkawe kakao z odrobiną paczuli.
Coś mi się te tutejsze nutki wydawały za bardzo "okrojone", poszperałam na ang fragrantice i jeden z recenzentów wymienia tak:
Nuty głowy: bergamota, osmantus, mirabelka
Nuty serca: espresso, paczula, mleko, konwalia, piwonia
Nuty bazy: drewna, fasola tonka, piżmo, kakao w proszku
I to by mi się nawet zgadzało :D
Wydawało by się, że w sumie nic odkrywczego, ot, kolejny czekoladowy słodziak.... Ale jaki!!!
Ja jestem naprawdę zachwycona.
Parametry bardzo dobre, więc nie pozostaje mi nic innego jak zacząć ciułanie ;)

So New York by Bond No 9 4.00 out of 5 based on 10 ratings and 3 user reviews

Bond No. 9 Downtown So New York eau de parfum unisex 3.3 oz
Bond No. 9 Downtown So New York eau de parfum unisex 3.3 oz
FragranceNet.com
139.99 USD
Bond No. 9 So New York by Bond No. 9 Eau de Parfum Spray 3.3 oz Tester for Women
StrawberryNET.com
Bond No. 9 So New York Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
280.00 USD
280.00 USD
Bond No. 9 New York 'So New York' Eau de Parfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 So New York, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 So New York, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So New York marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So New York marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Lubin Idole Eau de Parfum Serge Lutens Chergui Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Parfum d`Empire Ambre Russe By Kilian Love by Kilian Baldessarini Strictly Private Carner Barcelona Tardes M. Micallef Gaiac Serge Lutens Ambre Sultan Amouage Amouage Lyric Woman Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Serge Lutens L’Eau Serge Lutens Olivier Durbano Heliotrope Carner Barcelona Cuirs Frederic Malle Musc Ravageur Serge Lutens Fille en Aiguilles Parfum d`Empire Cuir Ottoman Fendi Fendi Theorema Roja Dove Amber Aoud