Marki » B » drzewno - wodne « Grupy

Shelter Island Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Shelter Island Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

agarowy
morski

Shelter Island marki Bond No 9 to drzewno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Shelter Island został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytryna i czarny pieprz; nutami serca są biała lilia i wodorosty; nutami bazy są agar (oud), drzewo sandałowe, ambra, mirra i piżmo.

Cytryna Czarny pieprz

Biała lilia Wodorosty

Agar (oud) Drzewo sandałowe Ambra Mirra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shelter Island by Bond No 9.

Shelter Island Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Shelter Island, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Shelter Island, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shelter Island marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shelter Island marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent Kouros Tatoo Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Versace Metal Jeans  Men Calvin Klein CK One Summer 2008 Benetton United Colors of Benetton Man Givenchy Play Summer Vibrations CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday Des Filles a la Vanille Toi Mon Demon LR Ocean' Sky Jeanne Arthes CO2 Avon Jet Femme Holiday