Marki » B » kwiatowe « Grupy

Saks Fifth Avenue for Her Bond No 9 dla kobiet

Saks Fifth Avenue for Her Bond No 9 dla kobiet

tuberozowy
Saks Fifth Avenue for Her Bond No 9 dla kobiet Zdjęcia

Saks Fifth Avenue for Her marki Bond No 9 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Saks Fifth Avenue for Her został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, wanilia, jaśmin, wetyweria i tuberoza.

Gardenia Wanilia Jaśmin Wetyweria Tuberoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saks Fifth Avenue for Her by Bond No 9.

Saks Fifth Avenue for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saks Fifth Avenue for Her marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saks Fifth Avenue for Her marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Liz Claiborne Liz Claiborne Bond No 9 Park Avenue Bath and Body Works Wild Honeysuckle Ted Lapidus Lovely Fantasme DSH Perfumes Dirty Rose L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel Alexa Lixfeld 001 Laura Ashley Magic Garden Keiko Mecheri Mogador Novaya Zarya Elena