Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Saks Fifth Ave. Las Vegas Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Saks Fifth Ave. Las Vegas Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Saks Fifth Ave. Las Vegas marki Bond No 9 to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Saks Fifth Ave. Las Vegas został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty owocowe, kwiat brzoskwini, jaśmin, ambra, wanilia, przyprawy i nuty drzewne.

Nuty owocowe Kwiat brzoskwini Jaśmin Ambra Wanilia Przyprawy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saks Fifth Ave. Las Vegas by Bond No 9.

Saks Fifth Ave. Las Vegas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Saks Fifth Ave. Las Vegas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Saks Fifth Ave. Las Vegas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saks Fifth Ave. Las Vegas marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saks Fifth Ave. Las Vegas marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gloria Vanderbilt Vanderbilt Yves Saint Laurent Cinema Festival Coty La Voce Renee Fleming Jil Sander Style Pastels Soft Yellow Comptoir Sud Pacifique Hemisphere Sud Jeanne Arthes Made In Love Prince Matchabelli Ginger Lotus Montale Deep Roses Michel Germain Sexual Arno Sorel Shaman Femme Donatella Pecci Blunt Diable Au Corps Halloween Halloween Water Lily