Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Saks Fifth Ave. Las Vegas Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Saks Fifth Ave. Las Vegas Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Saks Fifth Ave. Las Vegas marki Bond No 9 to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Saks Fifth Ave. Las Vegas został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty owocowe, kwiat brzoskwini, jaśmin, ambra, wanilia, przyprawy i nuty drzewne.

Nuty owocowe Kwiat brzoskwini Jaśmin Ambra Wanilia Przyprawy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saks Fifth Ave. Las Vegas by Bond No 9.

Saks Fifth Ave. Las Vegas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Saks Fifth Ave. Las Vegas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Saks Fifth Ave. Las Vegas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saks Fifth Ave. Las Vegas marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saks Fifth Ave. Las Vegas marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Tomorrow Giorgio Beverly Hills So You Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Masaki Matsushima Suu Jean Patou Ma Liberte Mango MNG Cut for Woman Xerjoff Elle Betty Boop Betty Boop Roxana Illuminated Perfume Aurora JoAnne Bassett Marie Antoinette Penhaligon`s Night Scented Stock Vero Profumo rubj eau de parfum