Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Queens Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

Queens Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
Queens Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Queens Bond No 9 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Queens marki Bond No 9 to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Queens został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Nutami głowy są bergamotka, jeżyna i kardamon; nutami serca są tuberoza, magnolia champaka i osmantus; nutami bazy są drzewo sandałowe, benzoes, piżmo i ambra.

Bergamotka Jeżyna Kardamon

Tuberoza Magnolia champaka Osmantus

Drzewo sandałowe Benzoes Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Queens by Bond No 9.

Queens Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bond No 9 Queens, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bond No 9 Queens, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Queens marki Bond No 9. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Queens marki Bond No 9 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christina Aguilera Christina Aguilera Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Vivienne Westwood Anglomania Carlos Santana Carlos Santana for Women Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Montale Crystal Flowers Leonard Balahe Tocca Brigitte Paul Sebastian Design Giorgio Beverly Hills Red Coty Truly Lace D.S. & Durga Beverly Hills 1985